-
a może dodać kompas ?
-
Powiem tak samochód ma jeździć a nie latać:)
-
nie to już by było przegięcie z tym przenoszeniem samochodu ... Ja bym dodał np 3 na serwerze transportowce śmigłowce
-
no to zadawane obrażenia trochę obniżyć wtedy taki patek to by było coś ..
-
no to hp zwiekszyć tylko i tyle . Mikell a tą stal z skąd będzie można zdobyć ? z ziemi to trochę cienko to widzę żeby to się wytwarzało to co innego
-
Te opancerzenia to głupota trzeba nauczyć się dobrze jeździć a nie takie coś dodawać
-
KUBOT obserwuje zawartość [KOSZ] Prośba o unbana , [KOSZ] Restart globalny i [KANAŁ ZAŁOŻONY] Prośba o kanał klanowy - WML
-
Mam propozycję może zrobić coś takiego żeby sojusznicy mieli niebieski napis, a ze swojej grupy zielony ? A oto ss z napisem (Ps: żeby to także było widoczne przez ściany itd i np od 1k metrów był dopiero napis ten)
-
A co to twoje doświadczenie xddd ?
-
Wolę się przytulić do dziewczyny wtedy złość mija mi xd
-
Mam pytanko czy on się kurwa kiedyś uspokoi .? znów serwer ruszył a GoKu z jakimś kolegą od razu naskoczyli na nas jak wbiliśmy na serwer ...Mój kolega jako że nie lubi smarkaczy jak mu dogryzają nigdy nie da się pocisnąć tak to chyba się mówi w gimbusowskim stylu a tu proszę parę ssów..
-
Nazwa kanału:WML-Główny Powód zapotrzebowania:Sojusze siedzą na tym samym ts3 więc będzie można lepiej się komunikować. Twój unikalny ID: Ua1XqGZA9siBXuO3GS5pTqz0afA=
-
Dobra dobra byłeś w tej "gówno burzy" więc nie zmieniaj tematu dalej wnioskuje o ukaranie ciebie.
-
Okej po 1 prosiłem o wypowiedź tylko klixera i Nestego nie umiesz czytać ? po 2 Pierwsi zaczeliście tą konwersację jak dla mnie chorą potem coś we mnie wybuchło i nie chciałem odpuścić po 3 nie zmieniaj tematu po 4 i po raz ostatnie nikt cię nie obraża jak masz jakieś dowody poproszę a te ss nic nie świadczy i z starszego czasu ... Proszę nie bądź obrońcą a Rasti nie dostał mute chyba że po napisaniu mojej skargi bo się przestraszyliście PS : CHCĘ ODPOWIEDZI OD KLIXERA AND NESTY/HEI... aaa "Poza tym KlixeR pisał może 5 min przed tym jak dostaliście mute żebyśmy przeszli na pw to żadna ze stron nie posłuchała więc @KliXeR Zrobił dobrze mutując." MUTUJĄC TYLKO 1 STRONĘ DZIEKI WIELKIE NIE PISZ W TEJ SKARDZE NIE POGRĄŻAJ SIE
-
ty to ty jesteś dzieciaku ;x Po 2 antyrelog działa i bym prosił abyś sobie postów nie nabijał bezsensownym pisaniem PS:twoje zdanie mnie nie interesuje
-
Nick podczas gry: Johny Nick admina podczas gry: KliXeR2 Powód bana: Bugowanie tekstur Opis sytuacji: Wbiłem poza tekstury z kolegą, dlatego że on miał tam swoje namioty z przedmiotami które tam przetrzymywał. (Prosił bym o unbana bo takie przenikanie przez tekstury zdarzyło się pierwszy raz i ostatni) Serial: 798C05FAB63E1A95F18BD1821D3D7FF3
-
Postów
39 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
KUBOT
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
