Skocz do zawartości
  • Postów

    39
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KUBOT

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Kuba
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Białystok

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    niemam

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia KUBOT

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 5

Reputacja

  1. KUBOT

    [KOSZ] Restart globalny

    a może dodać kompas ?
  2. KUBOT

    [KOSZ] Restart globalny

    Powiem tak samochód ma jeździć a nie latać:)
  3. KUBOT

    [KOSZ] Restart globalny

    nie to już by było przegięcie z tym przenoszeniem samochodu ... Ja bym dodał np 3 na serwerze transportowce śmigłowce
  4. KUBOT

    [KOSZ] Restart globalny

    no to zadawane obrażenia trochę obniżyć wtedy taki patek to by było coś ..
  5. KUBOT

    [KOSZ] Restart globalny

    no to hp zwiekszyć tylko i tyle . Mikell a tą stal z skąd będzie można zdobyć ? z ziemi to trochę cienko to widzę żeby to się wytwarzało to co innego
  6. KUBOT

    [KOSZ] Restart globalny

    Te opancerzenia to głupota trzeba nauczyć się dobrze jeździć a nie takie coś dodawać
  7. KUBOT

    [KOSZ] Restart globalny

    Mam propozycję może zrobić coś takiego żeby sojusznicy mieli niebieski napis, a ze swojej grupy zielony ? A oto ss z napisem (Ps: żeby to także było widoczne przez ściany itd i np od 1k metrów był dopiero napis ten)
  8. A co to twoje doświadczenie xddd ?
  9. Wolę się przytulić do dziewczyny wtedy złość mija mi xd
  10. Mam pytanko czy on się kurwa kiedyś uspokoi .? znów serwer ruszył a GoKu z jakimś kolegą od razu naskoczyli na nas jak wbiliśmy na serwer ...Mój kolega jako że nie lubi smarkaczy jak mu dogryzają nigdy nie da się pocisnąć tak to chyba się mówi w gimbusowskim stylu a tu proszę parę ssów..
  11. Nazwa kanału:WML-Główny Powód zapotrzebowania:Sojusze siedzą na tym samym ts3 więc będzie można lepiej się komunikować. Twój unikalny ID: Ua1XqGZA9siBXuO3GS5pTqz0afA=
  12. Dobra dobra byłeś w tej "gówno burzy" więc nie zmieniaj tematu dalej wnioskuje o ukaranie ciebie.
  13. Okej po 1 prosiłem o wypowiedź tylko klixera i Nestego nie umiesz czytać ? po 2 Pierwsi zaczeliście tą konwersację jak dla mnie chorą potem coś we mnie wybuchło i nie chciałem odpuścić po 3 nie zmieniaj tematu po 4 i po raz ostatnie nikt cię nie obraża jak masz jakieś dowody poproszę a te ss nic nie świadczy i z starszego czasu ... Proszę nie bądź obrońcą a Rasti nie dostał mute chyba że po napisaniu mojej skargi bo się przestraszyliście PS : CHCĘ ODPOWIEDZI OD KLIXERA AND NESTY/HEI... aaa "Poza tym KlixeR pisał może 5 min przed tym jak dostaliście mute żebyśmy przeszli na pw to żadna ze stron nie posłuchała więc @KliXeR Zrobił dobrze mutując." MUTUJĄC TYLKO 1 STRONĘ DZIEKI WIELKIE NIE PISZ W TEJ SKARDZE NIE POGRĄŻAJ SIE
  14. ty to ty jesteś dzieciaku ;x Po 2 antyrelog działa i bym prosił abyś sobie postów nie nabijał bezsensownym pisaniem PS:twoje zdanie mnie nie interesuje
  15. KUBOT

    [KOSZ] Prośba o unbana

    Nick podczas gry: Johny Nick admina podczas gry: KliXeR2 Powód bana: Bugowanie tekstur Opis sytuacji: Wbiłem poza tekstury z kolegą, dlatego że on miał tam swoje namioty z przedmiotami które tam przetrzymywał. (Prosił bym o unbana bo takie przenikanie przez tekstury zdarzyło się pierwszy raz i ostatni) Serial: 798C05FAB63E1A95F18BD1821D3D7FF3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności