Skocz do zawartości
  • Postów

    6
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Listonosz :)

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Listonosz :)

  1. Cześć, wychodzę z propozycją o usunięcie tej useless animacji zgonu, wygląda to moim zdaniem tragicznie. Ciągnie to za sobą, brak możliwości zbierania rzeczy z innych gracy, tak wiem to na pewno można jakoś naprawić, ale nie róbmy z GTA SA jak jakieś cebulaki GTA V. Wróćmy do starego systemu dedów, dodatkowo dodam sondę która pomoże podjąć nam decyzję: http://sonda.hanzo.pl/sondy,272805,GTTE.html
  2. Dzień dobry Nick: Listonosz Wiek: 19 K/D Ratio na poprzedniej edycji: Coś koło 3,5 czy 4? Jakos tak było W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: NIEPLA, KK, Hg2 ogólnie to z tobą zawsze chyba xd Będziesz dokładać się do składek: Moge Dlaczego W.R: Znam większość osob w teamie, lubie grac z Michem W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): Jazda na rowerku, cos tam strzele z AR. Co najmniej 5 zdań o sobie: Mam na imię Krystian, aktualnie mieszkam w Hiszpanii. Lubie pojeździć na jednym kole na rowerze, jestem fanem Listonosza Pata.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności