Dzień dobry
Nick: Listonosz
Wiek: 19
K/D Ratio na poprzedniej edycji: Coś koło 3,5 czy 4? Jakos tak było
W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: NIEPLA, KK, Hg2 ogólnie to z tobą zawsze chyba xd
Będziesz dokładać się do składek: Moge
Dlaczego W.R: Znam większość osob w teamie, lubie grac z Michem
W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): Jazda na rowerku, cos tam strzele z AR.
Co najmniej 5 zdań o sobie: Mam na imię Krystian, aktualnie mieszkam w Hiszpanii. Lubie pojeździć na jednym kole na rowerze, jestem fanem Listonosza Pata.