Skocz do zawartości
  • Postów

    29
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

gerusek

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez gerusek

  1. Nick w grze : Monek,M0nkeY.)) Wiek : 14 lat Jak dobrze : - Jezdzisz autem / motorem [ 1 --->> 10 ] 7/10 - Latasz samolotem / helikopterem [ 1 --->> 10 ] 6/10 - Strzelasz [ 1 --->> 10 ] 9.5/10 Twoje aktualne KD Ratio : 0.60 takie coś chyba Opisz sie [ Najlepiej w kilku zdaniach ] : Jestem dobry w Mta Dayz. Gram w Mta dayz 4 lata a Mta normalne 7lat Posiadm duże poczucie humoru Uczęszczam go gimby sportowej. Dlaczego wybrales nasza ekipe ? [ Kilka powodow ] W sumie dobre pytanie. Szukam ekipy ale wszyskie podania nie spełniają moich oczekiwań a wasza tak Dlaczego mielibysmy cie przyjac ? [ Kilka powodow ] Dlatego. że jestem zarąbistym strzelcem
  2. 1.Imię: Gerard 2.Wiek: 14 lat 3.Nick z serwera: Monek.MonkeY.)) 4.Posiadasz sprawny TS3?: Posiadam 5.Posiadasz sprawny mikrofon?: Posiadam 6.Coś o sobie: Elo! jestem Gerard uczęszczam do 2 gimnazjum. Gimnazjum Sportowego 7.Dlaczego Ty?: Zarąbiście strzelam Mam poczucie humoru Umiem się zgrywać z członkami ekipy. 8.W jakich dniach możesz grać?: Codziennie po 2-4 godziny 9.Ile dni/miesięcy grasz na serwerze?: rok 10.Jak dobrze strzelasz?[1-10]: 9.5/10 11.Jak prowadzisz pojazdy?[1-10]: 6.5/10 12.Znasz respy pojazdów?[1-10] Znam z 14
  3. 1 Nick: Monek, M0nkeY.)) 2 Wiek: 14 lat 3 KDR: 0.60 | nowe konto| 4 Umiejętność strzelania (0-10): 9.5/10 5 Umiejętność kierowania (0-10): 6/10 6 Umiejętność latania (0-10): 7/10 7 Dołożyłbyś się do bazy: Tak 8 Ile grasz w DayZ: 4 lata 9 Dlaczego my: W sumie nie wiem. Szukam ogarniętej ekipy. 10 Czy posiadasz komunikator i mikrofon: Posiadam.
  4. Nick: .inwl.Budda.)) Login: IG Imię ; Gerard Wiek ; 14 TS3 oraz sprawny mikrofon: posiadam KD Ratio ; 0 |nowe konto :D| ale jeszcze bd miał 10.0 xD Jak często grasz na serwie ; długo miałem 4 konta na jednym kd 5.20 Od kiedy grasz na serwerze; od roku. Zacząłem z Madzią Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ: Mta 7 lat dayz 4 latka Pilot 1/10 ; 7.10 Strzelec 1/10 ; 9.5/10 | cbug,qbug itp sie zna :D| Kierowca 1/10 ; 8/10 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy?(idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare lub zdobyć): jak są tam gracze z mojej ekipy to ide się pozbierać. a jak jest tam zadymka i obok bazy to do bazy idę. I to tyle Elooo
  5. Tommy nie kłam napisałem podanie do SM i mnie nie przyjęli, dlatego do was napisałem ale OK...
  6. Dzień dobry kurde. Gerusek here szuting 10/10 jazda pojazdami kurde 8/10 znanie mapy jak ją mam 9.5/10 mam teska mikro i pozdro ELO
  7. 1. Nick w grze: 1TAP,G3r0,GuMA 2. ile masz lat: 15 lat 3. Ile czasu grasz już na serwerze: z roczek 4. Dlaczego własnie do nas chcesz dołaczyć: jesteście zajebiście strzelającą grupą. Chyba Smieszkami. | Szczególnie Pompa| 5. Ile dziennie spędzasz na serwerze: godzine dwie zależy gram też na innym serwerze 6. Dokładanie się do opłat: nom 7. Opisz siebie w kilku zdaniach: Umiem qbuga na tacitcs nie jestem cipą ktora kampi ze snipki tylko napierdalam z bliska quickscopy Lubie grać w piłkę nożna Lubie vapować. grzałka: AJDŻAST 2
  8. 1. Wiek: 15 2. Nick w MTA: N1^1TAP^ 3. Umiejętność strzelania (0-10) : 9 4. Znajomość mapy GTA SA (0-10) : 8 5. TS3+ Mikrofon (Tak/Nie) : TAK 6. Składki na bazę, lub inne elementy gry (Tak/Nie) : TAK 7. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś ! : Dla mnie nie ma życia bez gier MTA i CSGO Szukam ekipy która jest na poziomie i w niej ludzie umieją grać. Lubie grać w zwartej zajebiście strzelającej ekipie i To tyle POZDRO!
  9. Wiek: 15 lat Staż na MTA: w mta 7 latek ale w dayz mta 4 [1-10]Umiejętność Prowadzenia Pojazdów : 8/10 [1-10]Umiejętność Prowadzenia Pojazdów Latających : 6/10 3 zdania o sobie : jestem dobrym strzelcem. Lubię ciebie i nwm dlaczego razem nie gramy. chcem dołączyć do twojej ekipy Czy będziesz dokładał się do opłat za baze / skin ? dyszkę na miecha.
  10. Wiek: 15 LAT Mapa 0/10 8/10 Strzelanie 0/10 10/10 | DOBRY JESTEM W MTA| Prowadzenie 0/10 7.5/10 Ts3 + Mikro Tak/Nie POSIADAM LICZĘ NA TO, ŻE MOJE PODANIE BĘDZIE POZYTYWNIE ROZPATRZONE. ELOO
  11. 1. Imię: gerard 2. Wiek: 15 lat | bez mutka ale przyjdzie na to czas| 3. Jak długo grasz na serwerach DayZ?: 4 lata | umiem cbuga na tactiksach itd.| 4. Od kiedy grasz na Fragujemy.com?: od roku z przerwami 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: do MiB dołączyłem do nich ale miałem przerwe i nie miałem aktywności. Dostałem Kicka. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 3 godziny 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: tak 8. Jakim typem osoby jesteś? : Nie pluję się na ważnych akcjach. jestem spokojny. ogólnie jak ktoś mi ciśnienie podniesie wiadomo powiem coś np. nie pluj sie ale to tylko czasem. 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: MOŻNA! 10. Opisz swój styl gry: Umiem qbuga na tctic to mi pomaga zawsze jak mam smipkę nie kampie jak pizda tylko pizgam sie i robie quickscopy. 11. Napisz kilka słów o sobie: jestem fanatykiem gier FPS takich jak CSGO i MTA Gram w piłkę nożną Lubie ruchać dupeckyy. Pozdro# pozytywny chłopak xD
  12. Nick: G3RUSEK Login: gg Imię ;Gerard Wiek 15 lat ; TS3 oraz sprawny mikrofon posiadam. : KD Ratio ; 1.0 ale rzadko przybywam na fragujemy |nie mam grupy Jak często grasz na serwie ; codziennie Od kiedy grasz na serwerze; od roku | z przerwami| Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ 4 lata : Pilot 1/10 ; 6/10 Strzelec 1/10 ; 9.5/10 Kierowca 1/10 ; 7/10 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy?(idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare lub zdobyć): Gdy jest czysto i mam ekipie przy miejscu mojego zgonu lootuje sie. a Jeśli jest zadymka obok bazy to zapierdalam do bazy po itki Mam taki styyl jak wy. POZDRAWiAM
  13. - Nick w grze : #G3.G3R0SeK - Wiek : 15 lat - Jak dobrze : - Strzelasz [ 1 --->> 10 ] + twoje aktualne KD Ratio : 10/10 |serio jestem dobry w gry strzelane| KD mam z 0.80 ale czasem na serwa wbijam - Jezdzisz autem / motorem [ 1 --->> 10 ] 7/10 - Latasz samolotem / helikopterem [ 1 --->> 10 ] heli 8/10 samolotki 6/10 - Opisz sie [ Najlepiej w kilku zdaniach ] : Jestem Chłopakiem uczęszczającym do gimbki. mam kolegów. Gram w piłkę nożną zawodowo.Czasami chodze na grzały z koleszkami. - Dlaczego wybrales nasza ekipe ? [ Kilka powodow ] Widze że jesteście ogar i nie plujecie sie na globalu. Umiecie grać. Spełniacie moje wymagania do grupy - Dlaczego mielibysmy cie przyjac ? [ Kilka powodow ] jestem bardzo dobrym strzelcem. Nie pierdolę kocopołów jak debil. Jestem kulturalny wobec grupy. Panicz też mnie kojaży z innego serwera.
  14. gerusek

    [KOSZ] Rekrutacja do ST<3

    1. Wiek: 14 lat 2. Imię: Gerard 3. Nick W Mta: Gerusek,Dyz!o,BoYkA 4. Czas Gry Na Serwie: pół roku 5. KD Ratio: nie wiem miałem przerwe 6. Znajomość mapy: 1-10 7/10 7. Umiejętność strzelnia: 1-10 9/10 8. Umiejętność Prowadzenia Pojazdów: 1-10 7/10 9. Umiejętność Latania: 1-10 5/10 10. Ts3 + Mikro + Słuchawki: Tak/Nie tak 11. Składki: Tak/Nie nie 12. Coś o sobie Jestem Gerard lubię grac w piłkę nożną i interesuje się Esportem.
  15. 1. Nick w grze GG.Gerusek 2. Wiek 14 lat 3. Ile czasu spędzasz na serwie? 2 godziny dziennie 4. Dlaczego my? Szukam ogarniętej ekipy i wybrałem was, bo wydajecie mi się najbardziej ogarnieci 5. (opcjonalne) Jeżeli byleś w innej grupy to czemu odszedłeś? byłem w M!ka grupie ale miałem przerwę i mnie wywalił 6. Czy masz możliwość dołożenie się do dodatków bazy? tak 7. Opisz się w kilku zdaniach Jestem Gerard chodzę do gimnazjum i lubie grać w piłkę nożną 8. Umiejętność strzelania jazdy oraz lotnictwo (0/10) Strzelanie: 9/10 Jazda pojazdami: 7/10 Lotnictwo 5/10 Myślę że moje podanie będzie pozytywnie rozpatrzone. Pozdrawiam.
  16. - Nick w grze : Dyz!o,gerusek - Wiek : 15 lat - Opisz sie w kilku zdaniach : Jetstem smieszkiem czasem sie wkurwiam ale to ze mam słabe nerwy do debili. Jestem dobrym graczem do waszej ekipy - Jak dobrze : - Strzelasz [ 1 --->> 10 ] 9/10 - Jezdzisz autem [ 1 --->> 10 ] 7/10 - Latasz samolotem / helikopterem [ 1 --->> 10 ] 6/10 - Dlaczego nasza ekipa ? --->> Kilka powodow Widzę na co dzień dużo ekip na fragujemy, ale wygrałem was bo jesteście najbardziej ok w stosunku do moich wymagań - Dlaczego ty ? --->> Kilka powodow jestem zajebistym sniperem mam styl Jeśli wicie o co chodzi. Myślę ze nadaję sie do waszej grupy Pozdrawiam
  17. 1. Aktualny nickname w grze. Dyz!o,gerusek 2. Wiek 15 lat 3. Jak trafiłeś na DayZ Fragujemy, jaki jest Twój styl gry? poprzez machina Mój styl gry to sniper i strzelec 4. Ile czasu około spędziłeś na serwerze? 2 godziny. Max 4 5. Ile średnio czasu możesz poświęcić na grę na serwerze w tygodniu? z 3 godziny 6. Jeżeli byłeś w jakiejś innej grupie, dlaczego ją opuściłeś/ zostałeś wyrzucony? ... 7. Jeżeli masz jakiś znajomych w ELITE, kim są? ... 8. Dlaczego chcesz dołączyć do ELITE? znam was od dłuższego czasu obserwowałem wasze granie i jestescie dla mnie idealną grupa 9. Jeżeli już byłeś w ELITE, dlaczego Cie nie ma już w tej grupie? ... 10. Zgadasz się na respektowanie regulaminu forum jak i gry? akceptuje. 11. Zgadasz się na szacunek wobec grupy ELITE? Szacuneczek 100% 12. Zgadasz się na łamanie zasad serwera? nie zgadzam 13. Czy posiadasz TS oraz działający mikrofon? tak 14. Czy masz zamiar dokładać się do opłat? tak 15. Opisz siebie w kilku zdaniach. Jestem Gerard lubię grac w piłkę nożną i vapować
  18. gerusek

    [KOSZ] Rekrutacja raGe^.

    Nick jaki posiadasz na serwerze: G3Ru Imię ; Gerard Wiek ; 15 lat KD Ratio ; 3.5 Jak często grasz na serwie: po 2 godziny max 4 Od kiedy grasz na serwerze; od pół roku Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ W mta z 8 lat w dayz 3lata Pilot 1/10 ; 8/10 Strzelec 1/10 ; 9.5/10 Kierowca 1/10 ; 7/10 Myślę że moje podanie będzie pozytywnie rozpatrzone. Pozdrawiam
  19. Nick: G3Ru Staż na MTA DayZ: 3 lata Dołożysz się do opłat?: tak Dlaczego Hg2?: jestem dobry wy jesteście dobrą grupą i jestęscie dla mnie idealni
  20. 1. Nick w grze: GG,GERUSEK. 2. Aktualny wiek: 14 lat ale ogar. 3. Ile czasu grasz już na serwerze i w MTA: na serwie z 6 miesięcy a w mta już 3 lata. 4. Dlaczego własnie do nas chcesz dołaczyć: gdyż jesteście dla mnie najlepszą grupą z pośród przeze mnie wybieranych. 5.Czy byłeś w innej grupie, jeśli tak to dlaczego cie w niej nie ma: byłem i JF ale odeszłem 6. Ile dziennie spędzasz na serwerze: z 2 godzni max 4 7. Czy spełniasz wymagania, jeśli nie wszystkie to napisz jakich nie spełniasz: spełniam wymagania. 8. Dokładanie się do opłat: nie 9. Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Gerard chodze do gimnazjum i grał w piłkę nożna, vapuje.
  21. gerusek

    [KOSZ] Rekrutacja raGe^.

    i
  22. 1. Wiek: 15 2. Nick w MTA: GG.GERUsek 3. Umiejętność strzelania (0-10) : 9.5/10 4. Znajomość mapy GTA SA (0-10) : 8/10 5. TS3+ Mikrofon (Tak/Nie) : tak 6. Składki na bazę, lub inne elementy gry (Tak/Nie) : Pomyślę ale chyba tak. 7. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś ! : Nazywam się Gerard mieszkam na wsi kocham mojego małego brata. Lubie grać w piłkę nożną. -Wybrałem was ponieważ: -Jest mało grup ogarniętych i z bazą - Jestem dobrym strzelcem i jeszcze lepszym sniperem. - Jesteście spoko grupą z tych co patrzałem jesteście najbardziej spoko Myślę, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone Pozdrawiam.
  23. Imię: Gerard Wiek: 15 lat [Mam zjebany mikrofon i słychac mnie jak troche kastrata.] Znajomość mapy: 8/10 Ile jesteś w stanie poświecić czasu na gre: dziennie z 2 godzinki może 4 Co jesteś w stanie wnieść do ekipy: Miłą a nie drętwą atmosferę śmieszkowanie. Jak strzelasz(1/10): 9/10 Jak prowadzisz auta(1/10): 7/10 Jak latasz(1/10): 6/10 Czy posiadasz teamspeak3: tak Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak Coś o sobie(min. 3 zdania): Jestem vaperem gram w piłkę nożną. Kocham mojego małego brata. Lubie napierdalać w mta dayz. Mam nadzieję że moje podanie będzie pozytywnie rozpatrzone Pozdrawiam.
  24. -Imię: Gerard -Nick na serwerze: GG -Staż na serwerze: rok -Znajomość mapy: 9.5/10 -Wiek: 15 lat -Umiejętności pilotażu [0/10] 8/10 -Umiejętności prowadzenia [0/10] 7.5/10 -Umiejętności strzelania [0/10] 9.5/10 -W jakich godzinach grasz ? Od 15 nawet do 21 Pozdrawiam Gerard
  25. Nick: GG Ile grasz na FG: z rok Ile masz lat: 15 Dlaczego my?: Jesteście spoko grupą, tak mi się wydaje 3 argumenty dlaczego nasza drużyna: myślę ze jesteście spoko Jestem dobrym strzelcem, sniperem Myślę że się dostane POZDRAWIAM
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności