-
Postów
2 673 -
Wpisów na chatbox
1 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
nigdy -
Wygrane
3 -
Darowizny
1200.00 PLN
Treść opublikowana przez #AkaZabijaka__
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
347. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
446. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
339. -
Gratulacje.
- 11 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
439. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
332. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
339. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
323. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
331. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
430. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
420. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
316. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
325. -
[KOSZ] [CS 1.6] Szybka rekrutacja na serwerze ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na GET temat w Archiwum
Nick jakiego używasz: _-FM-_ Player xd Wiek: 20 Staż gry na serwerze: Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Byłem przez Damo niby za prześwietlenie. Ale nie znalazłem bana. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Pomoc Adminom na serwerze gdy są nie obecni , spora część osób łamie regulamin gdy nie ma Admina. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy Tak jak tu napisanie ale ogólnie to różnie Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
310. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
318. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
414. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
406 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
401. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
300. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
308. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
396. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
294 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
387. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer GUNGAME
#AkaZabijaka__ odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
291.
