Skocz do zawartości
  • Postów

    2 673
  • Wpisów na chatbox

    1
  • Dołączył

#AkaZabijaka__

Bosman
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    3
  • Darowizny

    1200.00 PLN 

Treść opublikowana przez #AkaZabijaka__

  1. 347.
  2. Gratulacje.
  3. Nick jakiego używasz: _-FM-_ Player xd Wiek: 20 Staż gry na serwerze: Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Byłem przez Damo niby za prześwietlenie. Ale nie znalazłem bana. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Pomoc Adminom na serwerze gdy są nie obecni , spora część osób łamie regulamin gdy nie ma Admina. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy Tak jak tu napisanie ale ogólnie to różnie Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności