Nick jakiego używasz: Bezimienny Wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: Rok Staż gry na serwerze: Około 2 miesiące Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Dostałem bana na zm (ssy) i były czyste :) Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tak Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Godziny w jakich grasz: Na serwerze potrafię spędzić w dni szkolne około 4 godziny a w dni wolne około 7 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Przede wszystkim dlatego, że na serwerze jest mało adminów albo są mało aktywni. Grając na serwerze bardzo często słyszę dzieci bez mutacji które wyzywają się nawzajem, nadużywają mikrofonu, grając na serwerze bardzo często widzę ze ktos gra na wspomagaczach typu sh czy aimbot czyli przeszkadza w ogolnej grze innym. Posiadam całkiem dobrą wiedzę o komendach amx Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:2160722