Skocz do zawartości
  • Postów

    20
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Bezimienny

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    rak
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    gdzieś

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Quastic
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ZM

Osiągnięcia Bezimienny

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. proszę o szybkie ub D:
  2. Bezimienny

    [KOSZ] Zm rozjaśnienia

    Serwer: zm mod Nick podczas gry: Bezimienny Nick admina podczas gry:nie wiem Link do screenów:http://www110.zippyshare.com/v/i7Tua8iH/file.html
  3. -w ustawieniach karty zmień detale, wygładzanie itp na najniższe/ chodzi o ustawienia w grze czy karty? a jak karty to jak to zrobic ? ;v
  4. Jakiś czas temu kupiłem sobie vipa na chyba 55 dni i z tego 3/4 mam bana :/ Chodzi dokładniej o to ze co chwile dostaje bana za granie na "software" bo wtedy mam około 180 fps zawsze a jak wchodze na openGL spadaja mi fpsy czasami nawet do 4 fps'ów da sie zrobić ta mgłę jakoś inaczej bo widziałem ze ostatnio też jakiś typ składał na to "skarge czy nie wiem jak to nazwać" mam nadzieje że nasza mądra admininstracja zrobi coś "mądrego" :D :/
  5. Nick jakiego używasz: Bezimienny Wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: Rok Staż gry na serwerze: Około 2 miesiące Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Dostałem bana na zm (ssy) i były czyste :) Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tak Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Godziny w jakich grasz: Na serwerze potrafię spędzić w dni szkolne około 4 godziny a w dni wolne około 7 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Przede wszystkim dlatego, że na serwerze jest mało adminów albo są mało aktywni. Grając na serwerze bardzo często słyszę dzieci bez mutacji które wyzywają się nawzajem, nadużywają mikrofonu, grając na serwerze bardzo często widzę ze ktos gra na wspomagaczach typu sh czy aimbot czyli przeszkadza w ogolnej grze innym. Posiadam całkiem dobrą wiedzę o komendach amx Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:2160722
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności