Jeśli nadal niekiedy macie problem z tymi pingami to proponuje to rozwiązanie:
- Pobierasz plik ze strony PING.cfg
-Plik kopiujesz do folderu: cstrike, bądź cstrike_polish, u mnie różnicy nie było, dzialalo na cstrike i cs_polish.
-Edytujesz plik notatnikiem i szukasz linijki NET_GRAPH 1
Następnie usuwasz tą linijkę, albo po prostu zamiast 1 wpisujesz 0. (Jest to wyświetlanie informacji o łączu w prawym dolnym rogu i nie widać ile ma się kasy i naboi, dlatego jest to wkurzające.) Zapisujesz
-Odpalasz CSa.
-Otwierasz KONSOLE.
-Wpisujesz: exec ping.cfg
-Cieszysz się mniejszymi pingami i większymi FPSami. już nie będziesz miał problemu z latarką.
__________________________________________________________
U MNIE POMOGŁO ! :)