Skocz do zawartości
  • Postów

    8
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Max PyNe

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Max PyNe

  1. I Tylko tyle z tych zmian ?
  2. To zmodyfikujmy go tak żeby było wszystko dobrze. Na pewno nie jednemu się by to przydało. cl_updaterate 1 zamieniamy na? 20 developer 0, zamiast zera 1 net_graph 1 można wyrzucić sv_maxupdaterate dajemy ile ? 45 ? zamiast 9999999 sv_maxrate 20000 zamiast 9999... ?
  3. Jeśli nadal niekiedy macie problem z tymi pingami to proponuje to rozwiązanie: - Pobierasz plik ze strony PING.cfg -Plik kopiujesz do folderu: cstrike, bądź cstrike_polish, u mnie różnicy nie było, dzialalo na cstrike i cs_polish. -Edytujesz plik notatnikiem i szukasz linijki NET_GRAPH 1 Następnie usuwasz tą linijkę, albo po prostu zamiast 1 wpisujesz 0. (Jest to wyświetlanie informacji o łączu w prawym dolnym rogu i nie widać ile ma się kasy i naboi, dlatego jest to wkurzające.) Zapisujesz -Odpalasz CSa. -Otwierasz KONSOLE. -Wpisujesz: exec ping.cfg -Cieszysz się mniejszymi pingami i większymi FPSami. już nie będziesz miał problemu z latarką. __________________________________________________________ U MNIE POMOGŁO ! :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności