Skocz do zawartości
  • Postów

    38
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

DarkPro

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Ostatnie wizyty
 756

Osiągnięcia DarkPro

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 4

Reputacja

  1. Nie rozumiem takich osób, sprawdziłeś chociaż czy ktoś nie ma takiego skina ? My mamy takiego zakupionego
  2. Prosze o usuniece posta \
  3. @Uzillo Ale to ty robisz z siebie kretyna,
  4. Wyślij mi logi z tego jak cię wyzywal hpx albo houdine. Idioto skończony @Uzillo Po za tym mówisz moderatorom z twojej grupy co mają robić .
  5. To jeszcze się przekonamy
  6. @Uzillo Ale on prawde mówi, Plakales jak dziecko wczoraj i napisales do YAMATO ze dostaniemy bana. Typie gorzej niż dziecko się zachowujesz Bo macie 2 moderatorów to nie znaczy że mozecie ich nadużywać . Liczę na rozpatrzenie przez nestyego i zawieszenie praw na 2-3 tygodnie. Albo dać im ostrzezenie
  7. Oczywiscie że na .... Nie Edit: Wszyscy Ci którzy grali na The-Dayz (pisząc teraz że to gówno) są na TAK......
  8. Witam, mam taki problem że gdy jestem w panelu logowania i klkam zaloguj to nic sie nie dzieje . A jestem pewny że mam konto
  9. DarkPro

    [KOSZ] Problem

    Witam. Problem polega na tym gdyż mam zainstalowaną aktualizacje MTA "1.5.2" A w menu startowym po prawej stronie pisze że mam 1.3.5. I nie mogę wejść na serwer ._. Licze na pomoc
  10. System , a ty to się najlepiej nie udzielaj. Sam wyzywałeś
  11. Ten Moderator popełnia za dużo błędów.Moje zdanie jest takie że on/ona nie powinien mieć moderatora..
  12. Gdy wpisujemy komende , skin sie nie pokazuje . Najwyraźniej nie działa :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności