-
Nie rozumiem takich osób, sprawdziłeś chociaż czy ktoś nie ma takiego skina ? My mamy takiego zakupionego
-
Prosze o usuniece posta \
-
[Oddzielony] UNBAN (REMOVE KLIXER OUT OF MODS)
DarkPro odpowiedział(a) na Paulius Paulius temat w Oddzielone posty
@Uzillo Ale to ty robisz z siebie kretyna, -
[Oddzielony] UNBAN (REMOVE KLIXER OUT OF MODS)
DarkPro odpowiedział(a) na Paulius Paulius temat w Oddzielone posty
Wyślij mi logi z tego jak cię wyzywal hpx albo houdine. Idioto skończony @Uzillo Po za tym mówisz moderatorom z twojej grupy co mają robić . -
To jeszcze się przekonamy
-
[Oddzielony] UNBAN (REMOVE KLIXER OUT OF MODS)
DarkPro odpowiedział(a) na Paulius Paulius temat w Oddzielone posty
@Uzillo Ale on prawde mówi, Plakales jak dziecko wczoraj i napisales do YAMATO ze dostaniemy bana. Typie gorzej niż dziecko się zachowujesz Bo macie 2 moderatorów to nie znaczy że mozecie ich nadużywać . Liczę na rozpatrzenie przez nestyego i zawieszenie praw na 2-3 tygodnie. Albo dać im ostrzezenie -
Oczywiscie że na .... Nie Edit: Wszyscy Ci którzy grali na The-Dayz (pisząc teraz że to gówno) są na TAK......
-
Witam, mam taki problem że gdy jestem w panelu logowania i klkam zaloguj to nic sie nie dzieje . A jestem pewny że mam konto
-
Witam. Problem polega na tym gdyż mam zainstalowaną aktualizacje MTA "1.5.2" A w menu startowym po prawej stronie pisze że mam 1.3.5. I nie mogę wejść na serwer ._. Licze na pomoc
-
System , a ty to się najlepiej nie udzielaj. Sam wyzywałeś
-
Ten Moderator popełnia za dużo błędów.Moje zdanie jest takie że on/ona nie powinien mieć moderatora..
-
Gdy wpisujemy komende , skin sie nie pokazuje . Najwyraźniej nie działa :P
-
Postów
38 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
DarkPro
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
