Skocz do zawartości
  • Postów

    13
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sebek;)

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sebek;)

  1. Link do zakupionej bazy : Link do zakupionego skina : Brak Aktualna nazwa grupy : LemonHaze
  2. Gdy bym próbował i tak bym nic nie zdziałał, bo te pięcioro typa chceli tylko wbić i dostać bana
  3. Ciężko przemówić do rozsądku 5 typom
  4. Nie, nie stworzyłem grupy, nie byłem ich nowym liderem i nie byłem za nich odpowiedzialny
  5. Źle zrozumiałeś, nie jest to moja grupa, jest to grupa Mentosa, ja tylko z nimi grałem
  6. Sebek;)

    Proźba o kanał Klanowy

    Witam. Chciałbym założyć kanał klanowy dla grupy ZIP SQUAD. Nasza grupa składa się z 8 członków, jesteśmy aktywni na serwerze ts3. Członkowie naszej grupy : Mundek ToJa SEBEK SkyRex MoooKooo Rudix Sosnaa01 Michael Nazwą kanału może być ''ZIP SQUAD''
  7. Mniej mnie wyzywałeś ? Jechałeś tak samo a i czasem nawet gorzej+ty zaczynałeś większość kłótni , żartowałeś z naszego gangu wiele razy a ja skargi nie pisałem, a i jeszcze pisanie skargi za napisanie ''Jak z GN każdy bk ciśnie'' to trzeba naprawdę być dobrym. Taki dzieciak z ciebie :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności