-
Link do zakupionej bazy : Link do zakupionego skina : Brak Aktualna nazwa grupy : LemonHaze
-
[Oddzielony] Skarga na gracza Mareczko : D
Sebek;) odpowiedział(a) na Kinght temat w Oddzielone posty
Gdy bym próbował i tak bym nic nie zdziałał, bo te pięcioro typa chceli tylko wbić i dostać bana -
[Oddzielony] Skarga na gracza Mareczko : D
Sebek;) odpowiedział(a) na Kinght temat w Oddzielone posty
Ciężko przemówić do rozsądku 5 typom -
[Oddzielony] Skarga na gracza Mareczko : D
Sebek;) odpowiedział(a) na Kinght temat w Oddzielone posty
Nie, nie stworzyłem grupy, nie byłem ich nowym liderem i nie byłem za nich odpowiedzialny -
[Oddzielony] Skarga na gracza Mareczko : D
Sebek;) odpowiedział(a) na Kinght temat w Oddzielone posty
Źle zrozumiałeś, nie jest to moja grupa, jest to grupa Mentosa, ja tylko z nimi grałem -
Witam. Chciałbym założyć kanał klanowy dla grupy ZIP SQUAD. Nasza grupa składa się z 8 członków, jesteśmy aktywni na serwerze ts3. Członkowie naszej grupy : Mundek ToJa SEBEK SkyRex MoooKooo Rudix Sosnaa01 Michael Nazwą kanału może być ''ZIP SQUAD''
-
Mniej mnie wyzywałeś ? Jechałeś tak samo a i czasem nawet gorzej+ty zaczynałeś większość kłótni , żartowałeś z naszego gangu wiele razy a ja skargi nie pisałem, a i jeszcze pisanie skargi za napisanie ''Jak z GN każdy bk ciśnie'' to trzeba naprawdę być dobrym. Taki dzieciak z ciebie :D
-
Postów
13 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
