Jestem adminem: Dzien/ Noc Nick jakiego używasz:EcK0! Wiek:18 lat Staż gry Counter-Strike:6 lat Staż gry na serwerze:2 miesiące Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:TAK ale to przez moją głupote http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=EcK0%21 Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję:TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: od 14 lub 15 do 22/23 ( Można powiedziec , że jestem taki typowy No Life xD ) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:Poniewaz nie zawsze jak admin na serwerze, lubie gdy na serwerze panuje porządek, jestem dobrą osobą w sprawowaniu tej funkcji Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:STEAM_0:1:29221817