Skocz do zawartości
  • Postów

    61
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Eck0

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O Eck0

  • Urodziny 06.06.1998

Informacje profilowe

  • Imię
    Damian
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Skarżysko-Kamienna

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    Only DD2

Ostatnie wizyty
 1461

Osiągnięcia Eck0

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!
  • Pierwszy post

Najnowsze odznaki

 7

Reputacja

  1. Eck0

    [KOSZ] Siemanko

    Eloszka
  2. Eck0

    [KOSZ] Dzień dobry

    Siema :)
  3. Eck0

    [KOSZ] Siemanko :-)

    Siema.
  4. Eck0

    [ODRZUCONY] Podanie EcK0!

    Imię:Damian Wiek:18 Od kiedy u nas grasz:Od 3 miesięcy Gram na serwerze:Only DD2 Za co cenisz naszą sieć:Za ogarnięta administrację oraz za bardzo dobre doświadczenie Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Ponieważ już od dłuższego czasu gram na waszych serwerach, bardzo mi się spodobała ta sieć Inne informacje o sobie:Interesuje się motoryzacją samochodową jak i sportem, lubie grać w gry typu Cs 1.6 jak i Cs'a Go
  5. Serwer: Only DD2 Nick podczas gry: EcK0! Nick admina podczas gry: bygi. Powód bana: czitujesz BAN NA 1h Wydruk z konsoli: ------------------------------ [FRAGBANS] Zbanowany! [FRAGBANS] Okres: 53 min 27 s Powod: czitujesz http://Fragujemy.com ------------------------------ Prosze o rozpisanie demka przez admina lub wyjasnienie bana P.S Jak banujesz za czitowanie to dawaj bana na zawsze a nie na 1h chyba za mało doświadczony jeszcze jesteś (świezy admin) najpierw spojrz jak ktos gra , a nie dajesz bana po wejsciu odrazu na serwer
  6. Eck0

    [KOSZ] Witam!

    Elo
  7. Jestem adminem: Dzien/ Noc Nick jakiego używasz:EcK0! Wiek:18 lat Staż gry Counter-Strike:6 lat Staż gry na serwerze:2 miesiące Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:TAK ale to przez moją głupote http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=EcK0%21 Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję:TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: od 14 lub 15 do 22/23 ( Można powiedziec , że jestem taki typowy No Life xD ) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:Poniewaz nie zawsze jak admin na serwerze, lubie gdy na serwerze panuje porządek, jestem dobrą osobą w sprawowaniu tej funkcji Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:STEAM_0:1:29221817
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności