-
:)
-
Imię:Damian Wiek:18 Od kiedy u nas grasz:Od 3 miesięcy Gram na serwerze:Only DD2 Za co cenisz naszą sieć:Za ogarnięta administrację oraz za bardzo dobre doświadczenie Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Ponieważ już od dłuższego czasu gram na waszych serwerach, bardzo mi się spodobała ta sieć Inne informacje o sobie:Interesuje się motoryzacją samochodową jak i sportem, lubie grać w gry typu Cs 1.6 jak i Cs'a Go
-
Serwer: Only DD2 Nick podczas gry: EcK0! Nick admina podczas gry: bygi. Powód bana: czitujesz BAN NA 1h Wydruk z konsoli: ------------------------------ [FRAGBANS] Zbanowany! [FRAGBANS] Okres: 53 min 27 s Powod: czitujesz http://Fragujemy.com ------------------------------ Prosze o rozpisanie demka przez admina lub wyjasnienie bana P.S Jak banujesz za czitowanie to dawaj bana na zawsze a nie na 1h chyba za mało doświadczony jeszcze jesteś (świezy admin) najpierw spojrz jak ktos gra , a nie dajesz bana po wejsciu odrazu na serwer
-
Jestem adminem: Dzien/ Noc Nick jakiego używasz:EcK0! Wiek:18 lat Staż gry Counter-Strike:6 lat Staż gry na serwerze:2 miesiące Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:TAK ale to przez moją głupote http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=EcK0%21 Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję:TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: od 14 lub 15 do 22/23 ( Można powiedziec , że jestem taki typowy No Life xD ) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:Poniewaz nie zawsze jak admin na serwerze, lubie gdy na serwerze panuje porządek, jestem dobrą osobą w sprawowaniu tej funkcji Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:STEAM_0:1:29221817
- 76 odpowiedzi
-
- rekrutacja
- admina
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
