Mam ogromny żal do h@ na waszych sieciach :/ . Otóż była sytuacja, ponieważ wysłalem SMS, na vipa na serverach ZM, i pisząc kod itd. wszystko było ok, wysłałem, a tu przychodzi odp. "Błędna wiadomość. Sprawdź pierwsze słowo i numer, na jaki wysyłasz. Spróbuj jescze raz." Nie chciałbym być za bardzo wulgarny, gdyż zdaję sobie z tego sprawę że zostanę ukarany warnem, ale JAKIM Kurcze cudem nawet kase mi zeżarło. Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie ale specjalnie jechałem po doładownie do sklepu, "a tu co jajco" ://///.
PS: Pozdrawiam serdecznie całą sieć fragujemy i liczę na jakiekolwiek skutki tej mojej skargi. (W skardze szczególnie pozdrawiam Nesty, when, Spawacza, killera i wiele innych których bardzo lubie :)<3)