-
Ciekawy post i ciekawy pomysł na wgranie podanych mapek przez autora tematu jestem na TAK :)
-
Wgrywamy , roger that xD
-
Ale mam rozumieć że ten kod zwrotny co otrzymałem to był na podstawowy czy rozszerzony?
-
Mam ogromny żal do h@ na waszych sieciach :/ . Otóż była sytuacja, ponieważ wysłalem SMS, na vipa na serverach ZM, i pisząc kod itd. wszystko było ok, wysłałem, a tu przychodzi odp. "Błędna wiadomość. Sprawdź pierwsze słowo i numer, na jaki wysyłasz. Spróbuj jescze raz." Nie chciałbym być za bardzo wulgarny, gdyż zdaję sobie z tego sprawę że zostanę ukarany warnem, ale JAKIM Kurcze cudem nawet kase mi zeżarło. Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie ale specjalnie jechałem po doładownie do sklepu, "a tu co jajco" ://///. PS: Pozdrawiam serdecznie całą sieć fragujemy i liczę na jakiekolwiek skutki tej mojej skargi. (W skardze szczególnie pozdrawiam Nesty, when, Spawacza, killera i wiele innych których bardzo lubie :)<3)
-
Tylko Rap :)
-
Wszystkie moje ulubione :D
-
Mi się podobają wszystkie :)
-
Można zamknąć. PS: Wielkie dzięki nesty ;)
-
To ten drugi i proszę o propozycje :)
-
Siemanko, mam pytanie jak sprawdzić swojego game trackera?
-
Ale jak stary czy nowy bo nie rozumiem :)
-
Dobra jest sorki za spam :D
-
Prośba ! Szukam super paczki na cod moda, max lvl żeby był 101 :). A reszta: klasy, perki to też ma być itd. :) PS: Nie wiem czy to w tym dziale można pisać, ale mi na tym bardzo zależy bo na amxx.pl, są same szjsy :/, czekam na fast odp. Pozdrawiem i Weołych Świąt :)
-
Postów
23 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
