Skocz do zawartości
  • Postów

    23
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

mateuszn56

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O mateuszn56

  • Urodziny 01.05.1997

Ostatnie wizyty
 831

Osiągnięcia mateuszn56

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. mateuszn56

    [KOSZ] Nowe mapki

    Ciekawy post i ciekawy pomysł na wgranie podanych mapek przez autora tematu jestem na TAK :)
  2. Wgrywamy , roger that xD
  3. mateuszn56

    [KOSZ] Skarga na h@

    Ale mam rozumieć że ten kod zwrotny co otrzymałem to był na podstawowy czy rozszerzony?
  4. mateuszn56

    [KOSZ] Skarga na h@

    Mam ogromny żal do h@ na waszych sieciach :/ . Otóż była sytuacja, ponieważ wysłalem SMS, na vipa na serverach ZM, i pisząc kod itd. wszystko było ok, wysłałem, a tu przychodzi odp. "Błędna wiadomość. Sprawdź pierwsze słowo i numer, na jaki wysyłasz. Spróbuj jescze raz." Nie chciałbym być za bardzo wulgarny, gdyż zdaję sobie z tego sprawę że zostanę ukarany warnem, ale JAKIM Kurcze cudem nawet kase mi zeżarło. Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie ale specjalnie jechałem po doładownie do sklepu, "a tu co jajco" ://///. PS: Pozdrawiam serdecznie całą sieć fragujemy i liczę na jakiekolwiek skutki tej mojej skargi. (W skardze szczególnie pozdrawiam Nesty, when, Spawacza, killera i wiele innych których bardzo lubie :)<3)
  5. Tylko Rap :)
  6. Wszystkie moje ulubione :D
  7. mateuszn56

    [KOSZ] Nowe mapki

    Mi się podobają wszystkie :)
  8. mateuszn56

    [KOSZ] Szukam paczki

    Można zamknąć. PS: Wielkie dzięki nesty ;)
  9. mateuszn56

    [KOSZ] Szukam paczki

    To ten drugi i proszę o propozycje :)
  10. Siemanko, mam pytanie jak sprawdzić swojego game trackera?
  11. mateuszn56

    [KOSZ] Szukam paczki

    Ale jak stary czy nowy bo nie rozumiem :)
  12. Dobra jest sorki za spam :D
  13. mateuszn56

    [KOSZ] Szukam paczki

    Prośba ! Szukam super paczki na cod moda, max lvl żeby był 101 :). A reszta: klasy, perki to też ma być itd. :) PS: Nie wiem czy to w tym dziale można pisać, ale mi na tym bardzo zależy bo na amxx.pl, są same szjsy :/, czekam na fast odp. Pozdrawiem i Weołych Świąt :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności