-
Co z moim namiotem?
-
Rodzaj namiotu: Duży Link do kupionej bazy: http://fragujemy.com/topic/35866-podanie-o-baze/ Płatność: SMS
-
[oddzielony] [ KUPNO ] Powiększenie bazy
KoPyTeK odpowiedział(a) na KoPyTeK temat w Oddzielone posty
To bez przenoszenia 7zł? -
Z jakiej racji 12zł? 0.32 x 26 = 8.32 - 8 15 - 8 = 7zł.
-
Postów
6 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
KoPyTeK
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
