Masz rację od pewnego czasu jest poważny problem z czitami, zawsze trafi się jakieś "dziecko" które biega na Aimie lub Wh, często tłumacząc się, że "każdy czituje to ja też będę" "Jeśli On wyłączy to ja również"... Tłumaczenie na poziomie "gimbazy", tym samym taka osoba niszczy przyjemność gry innym graczom, którzy mimo starań nie poradzą sobie z czitem... Tym bardziej na Aimie. Pozostaje mieć nadzieję, że ten okres minie po Świętach, bo na chwilę obecną, ciężko bez nerwów pograć sobie wieczorkiem na DD2 :) Pozostaje tylko życzyć wszystkim graczom tego servera, jak najmniej odpalonych graczy :)