-
Witam. Jakieś 15min temu zakupiłem vipa na 31dni, wpisałem wszystkie dane, i w opisie wpisałem Kapitan, wszystko doszło, vip jest ale klasy premium nie mam.
-
Może lepiej wprowadzić mapcykl zamiast nominacji?
-
Witam, kiedyś grając na innym serwie dostępna była komenda /codtop15, a mianowicie top15 lv na serwerze, myśle że można by to wprowadzić :)
-
Postów
11 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Siudsi
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
