Skocz do zawartości
  • Postów

    11
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Siudsi

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Siudsi

  1. Siudsi

    [KOSZ] Vip i klasa

    Witam. Jakieś 15min temu zakupiłem vipa na 31dni, wpisałem wszystkie dane, i w opisie wpisałem Kapitan, wszystko doszło, vip jest ale klasy premium nie mam.
  2. Siudsi

    dawna propozycja ;>

    Może lepiej wprowadzić mapcykl zamiast nominacji?
  3. Siudsi

    codtop15

    dokładnie tak jak napisał Kierowca, nie jest z tym chyba dużo roboty a wiele osób na serwie pytało o takie coś :)
  4. Siudsi

    codtop15

    Witam, kiedyś grając na innym serwie dostępna była komenda /codtop15, a mianowicie top15 lv na serwerze, myśle że można by to wprowadzić :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności