-
Koleś troszke nienormalny xD
-
takiego czegoś jeszcze nie widziałem xD hahahaha
-
Śmienie jest xD tylko te rymy czasem się nie kleją :P
- 10 odpowiedzi
-
- bajka
- komorowskim
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Fajna nuta, basior i te sprawy xD
-
[CS:GO] Najlepszy snajper.
Smite odpowiedział(a) na SkUL♥byali♥ temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
heh to jest masakrator, wątipę że ktoś z nas tak będzie grał xD -
To już nie jest to samo, ja tam wole grać w gladka normalnie jak do tego czasu :P
-
Postów
15 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Smite
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
