-
Dobry! :)
-
"Kiedyś nie potrafiłem wam Tej prawdy głośno wykrzyczeć w pysk Jak to zrobiłem zostałem sam I serio, dziś nie żałuję nic...."
-
Życiorysy w szesnastkach wtopione w podwórka Skazane na wieczne bycie tu Żyć na długiej prostej po wielu próbach Lecimy po swoje jak biały kruk Żyć jak król to cel , brać z niego co chcę Z miliona dróg dziś mamy tą jedną To hip hop
-
Postów
48 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
