Skocz do zawartości
  • Postów

    69
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Streak!

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Streak!

  1. Teraz...Mi sie wydaje ze to sie zaczeło gdy nagle zapowiedzi filmu , zwiastuny i kawałki scen
  2. Paktofonika to cos !! Szczegolnie ja to ja <3 calutkie na pamiec i ta zwrota Gutka z koncertu pożegnalnego
  3. Mi tam sie podoba ;]
  4. Bardzo fajny film , przyjemnie sie oglada ;]
  5. Streak!

    [KOSZ] de_dust2_x

    Smieszna mapa , mysle ze na probe mozna
  6. Przed chwileczką były aż 4. Kolo 15-16 grałem to serwer 4fun przez cala mape rats1337 sie zwieszal co minute
  7. Ahahahahahahahah , Dobre Siemano ziomus :)
  8. Dobre :) Czekamy na nowe , moze z innymi samplami bedzie jeszcze lepiej !
  9. Streak!

    [KOSZ] Skojarzenia

    Dom xD
  10. Streak!

    [KOSZ] Skojarzenia

    Lufkaaa xd
  11. Widziałem i wstawiałem na forum , oglądnijcie jego Songs in real life 1,2,3
  12. Bardzo przyjemny :) Brawo Freak ! :**
  13. Streak!

    Kilka propozycji

    Dźwięki typu multi kill bardziej wkurzają moim zdaniem , i nożówka jak najbardziej
  14. I tak trzymać jeszcze rozkrecic dd2 + CS:GO i bedzie gitarka
  15. Smieeechowe w **uj to pierwsze :D Czekam czekam :D
  16. Streak!

    [KOSZ] Mapa - de_sunny

    Grałem na niej , jak najbardziej na Tak , de_rats_kitchoon_v2 to gowno moim zdaniem
  17. Streak!

    Jak muzyka to jaka ?

    Rock/Metal / Heavy metal + czasami lekka dawka rapu
  18. Streak!

    Call Me Maybe !

    Przypadkiem na Facebooku znalazlem :D ^^ ale dobre :D
  19. Streak!

    Call Me Maybe !

    Dobraaa ^^
  20. Streak!

    Call Me Maybe !

    http://www.youtube.com/watch?v=YCiY1y3uJ3o Beka w uj :D
  21. Streak!

    Skarga nesty!

    Hahahahahahhahaah :*** no jasne ze przyjęta ! :D
  22. Co dokładnie Ci sie dzieje , przed formatem miałem to zainstaowane z samego poczatku tez miałem problemy z odpaleniem tej gry :) może mógłbym Ci pomoc !
  23. Streak!

    Może zmiana Moda?

    Popieram wypowiedz Freaky , żeby to ruszyło trzebało by sie wziąść za reklamowanie go i zachecanie ludzi do gry a jednakowo samemu też na nim grac . Do poprawy nie wiem co jest bo poprostu na nim jeszcze nie grałem :)
  24. Ładnie , ładnie ale mysle ze to dla tych ktorzy nie maja konta steam , albo nie ogarniaja steama :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności