Jestem adminem: Dziennym/Nocnym/czasami porannym Nick jakiego używasz: ♫ dejww! ㋡ Wiek: 20. Staż gry CS:GO: W CS:GO od 2k14 albo końcówka '13. Staż gry na serwerze: Na arenie z jakieś 2 tygodnie, ewentualnie 3. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Byłem, za dzieciaka, w 2012 roku, ale dostałem unbana. Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: W zależności od czasu, nieraz od rana (8,9), najczęściej południe/popołudnie, ale zdarza sie też wieczorami 20-1 w nocy.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: -Na serwerze jestem od 2012 roku, jeszcze w 1.6.
-"W miarę" rozgarnięty gracz/człowiek, mniej więcej ogarniam jak się gra w te karabiny.
-Częsty gość na serwerze, nielubiący się kłócić
-I kilka różnych fajnych cech osobowości tak myślę
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:85279103