Nazwa mapy: zm_terrible_invasion zm_assault zm_arabics zm_electro_winter zm_effect_evil zm_escapetrain zm_klimax_v2 zm_dust2009 Screen z mapy (przynajmniej jeden):
zm_terrible_invasion http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-3251-zm_terrible_invasion.jpg
zm_assault http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-3250-zm_assault.jpg
zm_arabics http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-3249-zm_arabics.jpg
zm_electro_winter http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-3233-zm_electro_winter.jpg
zm_effect_evil http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-3232-zm_effect_evil.jpg
zm_escapetrain http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-3193-zm_escapetrain.jpg
zm_killmax_v2 http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-3080-zm_klimax_v2.jpg
zm_dust2009 http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/zm/cs-2764-zm_dust2009.jpg Link do mapy: zm_dust2009 http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2764/
zm_killmax_v2 http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3080/
zm_escapetrain http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3193/
zm_effect_evil http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3232/
zm_electro_winter http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3233/
zm_arabics http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3249/
zm_assault http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3250/
zm_terrible_invasion http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3250/ Dlaczego chciałbyś ją zobaczyć u nas na serwerze: Ponieważ na serwerze sa grane tylko chyba z 8 czy 5 map i tak w kółko , a więc te mapy na pewno spodobają się graczom , jestem pewny i bardzo bym był wdzięczny , za dodanie ich do cyklu czy nominacji.
Pozdrawiam :D