Wjazd na temat klubów jest trochę strasznie słabe, dlatego że tu grają osoby z całej Polski.
Otóż ReprezentantCK dostał kick. ( I To nie od mnie, a szkoda )
Jeszcze do tego Prezes @G0lDeN pisał na say abyście nie pisali o tym ale wy swoje.
A ja nie będę się pierdolił wjazd na temat klubów ban i koniec może to czegoś was nauczy.
Jak faworyzacja?? Co ty gadasz ja traktuję każdego równo nie ważne kim k.... jest.
Powiem krótko wchodzenie na temat klubów prowadzi do konfliktowych sytuacji.
Dlatego powstrzymałem Ciebie To nie stadion chcesz krzyczeć na temat klubów to idź na stadion.
Serwer to nie jest miejsce abyś prowadził dyskusję o polityce, życiu, sporcie - od tego masz Teamspeak3, Skype, Facebook, Steam i inne prywatne komunikatory.
Tyle mam do powiedzenia.
@G0lDeN @x_warrior @Nesty @Dario203 Reszta dla was
PS. Jeszcze ReprezentantCK Powinien dostać bana za próbę rozkręcenia imprezy mógł trzymać co napisał w zębach.