-
Co tu mam pisać ? Jestem zły wku.... dlaczego dostałem bana nagle w konsoli mi wyskoczyło że mam bana gdy nawet jeszcze na server nie wszedłem żadnych ss-ów mi nie zrobili ani nic o co kaman ?? [FRAGBans] =============================================== [FRAGBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [FRAGBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [FRAGBans] Zbanowany Nick : NeeDEzZ [FRAGBans] Powod : ' Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com! ' [FRAGBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.fragujemy.com [FRAGBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1223269622 ' [FRAGBans] Twoje IP : ' 85.219.143.56 ' [FRAGBans] =============================================== Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. przecież ja nawet nie mam takiego nicku .... :/
-
No mi troche też nie ale lepszych narazie nie znalazłem a wszystko z czasem niedlugo bedzie troche innaczej wygladała :D
-
Jak nie kumasz hardcoru , to weź stąd kurwa szoruj. My to ruch oporu , dla wszelkiej pedaliady. Mc's składy , chcą być lepsi , lecz nie da rady . Uliczne zasady , od zawsze w naszych sercach, OMERTA , grasz inaczej to powąchasz cmentarz !
-
RAP RAP RAP !! https://www.youtube.com/watch?v=QWP3RmNOCK4
-
2006 Benzyna 1,8 V5 czyli po 5 wtrysków na gar ma pierdolniecie wkoncu bena xD
-
Siema Sisi xD
-
światła zmieniałem na ksenony
-
Szału nie ma może niedługo pokaże trochę nowsze zdjęcia tzn z tej soboty co była ^^ ale to jeszcze przemyśle xD
-
Postów
19 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
