Skocz do zawartości
  • Postów

    19
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Skipricz

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Skipricz

  1. Skipricz

    [KOSZ] WTF ! ?

    Co tu mam pisać ? Jestem zły wku.... dlaczego dostałem bana nagle w konsoli mi wyskoczyło że mam bana gdy nawet jeszcze na server nie wszedłem żadnych ss-ów mi nie zrobili ani nic o co kaman ?? [FRAGBans] =============================================== [FRAGBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [FRAGBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [FRAGBans] Zbanowany Nick : NeeDEzZ [FRAGBans] Powod : ' Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com! ' [FRAGBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.fragujemy.com [FRAGBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1223269622 ' [FRAGBans] Twoje IP : ' 85.219.143.56 ' [FRAGBans] =============================================== Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. przecież ja nawet nie mam takiego nicku .... :/
  2. No mi troche też nie ale lepszych narazie nie znalazłem a wszystko z czasem niedlugo bedzie troche innaczej wygladała :D
  3. Jak nie kumasz hardcoru , to weź stąd kurwa szoruj. My to ruch oporu , dla wszelkiej pedaliady. Mc's składy , chcą być lepsi , lecz nie da rady . Uliczne zasady , od zawsze w naszych sercach, OMERTA , grasz inaczej to powąchasz cmentarz !

  4. Skipricz

    Czego Słuchacie xd

    RAP RAP RAP !! https://www.youtube.com/watch?v=QWP3RmNOCK4
  5. dostaniesz ode mnie tyle szacunku ile sam/a mi go dasz

  6. 2006 Benzyna 1,8 V5 czyli po 5 wtrysków na gar ma pierdolniecie wkoncu bena xD
  7. Skipricz

    [KOSZ] Cześć

    Siema Sisi xD
  8. światła zmieniałem na ksenony
  9. Szału nie ma może niedługo pokaże trochę nowsze zdjęcia tzn z tej soboty co była ^^ ale to jeszcze przemyśle xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności