Skocz do zawartości
  • Postów

    6
  • Wpisów na chatbox

    1
  • Dołączył

EIT

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Dawid
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Płock

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    eitt
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ZOMBIE
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - Deathrun
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 8.1

Ostatnie wizyty
 441

Osiągnięcia EIT

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 2

Reputacja

  1. EIT

    Chciałbym złożyć skargę na Admina o nicku Chicken i nad używanie jego władzy na tym serwerze gdyż gram na tym serwerze kilka dobrych lat i dużo osób mnie kojarzy z serwera jestem ciężkim graczem ale po kilku tygodniach wszedłem na serwer żeby sobie pograć po czym na starcie rundy jak każdy chce wejść do kampy tak jak każdy chciałem wejść do kampy jako pierwszy i bylem jako pierwszy  zblokowałem się z kims pewnie z tym adminem ale gdzie jest w regulaminie ze nie można od boku wchodzić do kampy tak samo można powiedzieć ze on tak samo zbloczył mogl tez przepuscic mnie po czym od razu dostałem kicka gdzie powinienem  zostać pouczony jeśli już. Wchodze na serwer i mowie przez mikro ze co ty odpierd... dostałeś admina i tu gwiazdorzysz  on do mnie cisza i mnie zmutował  wiec pisze do admina drugiego by mu powiedział żeby mnie odmutowal bo grać nie mogę ze sklepu korzystać a on adminowi powiedzial ze jesli mi sie nie podoba to moze mi cytuje: wyjebac bana na tydzien. jaki admin sie tak zachowuje  tak to jest jak dajecie jakims randomom admina co pogral kilka miesiecy i to pewnie jakis nastolatek bo nawet mikrofonu nie uzywa pozniej dziwicie sie czemu ludzi nie chca grac bo koles ma jakis zly dzien i co mu sie nie spodoba to kickuje banuje i slapuje. !rosze o szybkie rozpatrzenie skargi i natychmiastowego unmuta i przeprowadzenie z tym adminem Rozmowy albo poczenie go jak sie obslugiwac adminem dziekuje i pozdrawiam EIT

    1. chicken
    2. eMeM

      eMeM

      Potwierdzam

    3. chicken

      chicken

      Pomogę Ci.

       

      Tu możesz złożyć na mnie skargę --> https://fragujemy.com/forum/852-zm-skargi-na-adminów-i-graczy/

      A tu możesz się odwołać od bana lub muta --> https://fragujemy.com/forum/1492-odwołaj-się-od-bana-lub-muta/

       

      A Ty @ eMeM mało bystry człowieku jako osoba funkcyjna na sieci możesz takowy temat poruszyć jeśli masz również zastrzeżenia co do mojej pełnionej funkcji na serwerze. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności