-
Joker dzięki :) !
-
Albo Po prostu przejdź się do jakiegoś informatyka i on Ci pomoże ;)
-
Wydaję mi się, że powinieneś dobrze w opcjach posprawdzać:)
-
To już obojętne. Żeby dużo się działo :D
-
Przyda się na siłke :) Leci frag ;)
-
Siemano, ja do was z taką prośbą. Możecie podać zajebiste horrojki ?:D będę wdzięczny :)
-
Serwer:Only dd2 Wpisany tytuł: JuJeK STEAM_ID:STEAM_1:1:38208712 Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P:50dni Uwagi:
