Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'mikrofonem' .
-
Cześć, chciałem dzisiaj porozmawiać z graczami z serwera przez mikrofon ale niestety nie mogę ponieważ gdy mówię to w ogóle mnie nie słychać. Test mikro robiłem, działa, Reinstala nawet zrobiłem i nic nie pomogło. Ktoś coś doradzi??
-
Cześć. Od pewnego czasu mam problem z mikrofonem w CS GO. Na ts3 i innych tego typu komunikatorach mikrofon działa, ale w grze niestety nie :/ Czy ma ktoś pomysł jak można to naprawić ? Z góry dziękuję :D @edit Dodam jeszcze, że na steam jak rozmawiam tez mi mikrofon nie dziala.
-
Nowoczesne i innowacyjne słuchawki 7.1 stworzone dla specjalnie dla wymagających i najlepszych graczy. Zaprojektowane specjalnie w celu idealnego odwzorowania rzeczywistych, realistycznych i przestrzennych odgłosów jakie są oddawane podczas zaciętej rywalizacji podczas gier. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii urządzenie uzyskuje rewelacyjny dźwięk przestrzenny 7.1. Poprzez zastosowanie nowoczesnego designu i atrakcyjnej niebieskiej kolorystyki słuchawki spodobają się szerokiej grupie osób. Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikacje z partnerami. W urządzeniu został wykorzystany wytrzymały kabel w oplocie, zapewniający trwałość i niezawodność na długie lata. Kolejnym udogodnieniem jest umiejscowienie na przewodzie uniwersalnego pilota do regulacji głośności oraz włączania/wyłączania mikrofonu. Specyfikacja techniczna: - Długość przewodu (m): 2,0 - Impedancja (Ohm): 32 - Mikrofon: TAK - Złącze: USB - Regulacja głośności: TAK - Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 - Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 2000,Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
- 3 odpowiedzi
-
- 2
-
-
Witam. Gram na dd2 i mam problem bo nie słysze rozmów innych graczy ani oni mnie nie słysza. Jeśli nacisne klawisz rozmowy to pojawia się głośniczek ale i tak nikt nie słyszy co mówię. W menu cs gdy robie test mikrofonu to mnie słychac normalnie. Gram na NS, dodam że na innych serwerach mam to samo. Przeinstalowywałem csa i to też nic nie pomogło. Wie ktoś jaka może być przyczyna ??? Na skype test też przechodzi poprawnie wychodzi na to że tylko na serverach nie słychać mnie ani ja innych nie słyszę.
-
Kupiłem se nowe słuchawki z mikrofonem na Skypie mikrofon działa na CS non Steam też ale na Steamie w cs nie działa wgl tylko jakieś szumy :P nwm co to może być proszę o pomoc :(
