Jak w temacie chciałbym poruszyć temat o resecie lvl'i na cod mod #4.
Wiele osób nie może grać na serwerze przez 1 główną osobę a tą osobą jest illyweee.
Ma 183 poziom i mało tego gra jeszcze szeregowcem.
Co może 183 lvl klasą szeregowiec ? Otóż nie da się grać.
Wybiegnie taki na snajpera czy zacznie raszować na dd2 i co aby włączy apteczki i jest nie do zabicia -.-
Cały czas prawie ma te ks'y czyli kilka razy w rundzie EMP oraz ostatnio 2 razy w rundzie miał NUKE.
Proponowałbym jak najszybciej zresetować serwer czyli cały rank,lvl itd.