Przesyłam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
Petardy zabłysną Wysoko na niebie, Nowy Rok szczęściem Spłynie na Ciebie A los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.
Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku …!
Wszystkiego dobrego!