Skocz do zawartości

Przegląd

O tym Klubie

Daj się ponieść wyobraźni i zatop się w zmysłowej aurze pierdolnięcia jednego z najmodniejszych klubów na Forum!
  1. Co nowego w tym klubie
  2. Przesyłam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Petardy zabłysną Wysoko na niebie, Nowy Rok szczęściem Spłynie na Ciebie A los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku …! Wszystkiego dobrego!
  3. Sylwester pod chmurką zamiast balu lub dyskoteki? Ile ludzi tyle pomysłów na zabawę sylwestrową. Jeśli nie wiesz , gdzie w tym roku spędzić sylwestra to serdecznie zapraszam na Zombie Infection HeHeHe . O ile ktoś będzie
  4.  



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności