eXe q WTK Opublikowano 2 Sierpnia 2025 Fragowicz Opublikowano 2 Sierpnia 2025 Serwer, na którym nadano karę: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [LECZENIE|SKINY|MONETY|MEDALE] Rodzaj kary: ban Powód kary: Ban bez powodu Data nadania kary: 27.07.2025 Nick z gry: eXe q7 WTK Opis zdarzenia: Podczas gry biegnac w górnym dostałem bana na zawsze nie wiadomo za co. Pisze tutaj bo nie moge pisac na temat "Odwołaj się od bana lub muta" 1
Administrator Główny gtx Opublikowano 2 Sierpnia 2025 Administrator Główny Opublikowano 2 Sierpnia 2025 56 minut temu, eXe q WTK napisał(a): Pisze tutaj bo nie moge pisac na temat "Odwołaj się od bana lub muta" Oczywiście, że możesz.. No ale ja rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem to ciężka sztuka i nie każdy to potrafi. Próbuj dalej.
Administrator Główny gtx Opublikowano 2 Sierpnia 2025 Administrator Główny Opublikowano 2 Sierpnia 2025 *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
Rekomendowane odpowiedzi