Skocz do zawartości

[KOSZ] Odwołanie od bana - eXe q7 WTK


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Serwer, na którym nadano karę:  [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [LECZENIE|SKINY|MONETY|MEDALE]

Rodzaj kary: ban
Powód kary: Ban bez powodu
Data nadania kary: 27.07.2025

Nick z gry: eXe q7 WTK
Opis zdarzenia: Podczas gry biegnac w górnym dostałem bana na zawsze nie wiadomo za co. Pisze tutaj bo nie moge pisac na temat "Odwołaj się od bana lub muta"

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Administrator Główny
Opublikowano
56 minut temu, eXe q WTK napisał(a):

Pisze tutaj bo nie moge pisac na temat "Odwołaj się od bana lub muta"

 

Oczywiście, że możesz.. No ale ja rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem to ciężka sztuka i nie każdy to potrafi.

 

Próbuj dalej.

  • Administrator Główny
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności