Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] Odwołanie od cheatów - paszka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer, na którym nadano karę: DD2 #1

Nick z grypaszka
Data nadania kary: 09.05.2025 - 10:51:42

Rodzaj stwierdzonego oszustwa:  - Podejrzenie Używanie Multi-Hacka
Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie

  • Śmiech 5
  • Administrator Główny
Opublikowano

CLICK!

 

03:50 do 03:52 ab, +b
05:53 ab, +b
10:09 do 10:19 Sprawdzenie bs'a chociaż nie sprawdzałeś nigdy, zabicie CT'ka i próba czekania aż CT da o sobie znać i zabicie go z komina (zabawne było to, że nie poleciałeś go zabić od razu a doskonale wiedziałeś o nim, bo zabił jednego TT z podestu i było słychać jak byk skąd lecą strzały, a Ty fejkując to udawałeś, że to z trupa i dopiero po kolejnym fragu na TT zabiłeś CT'ka z komina), +b
10:55 28 kwietnia otrzymałeś ssy więc było widać na jakiej rozdzielczości grasz, nie grasz na żadnej wysokiej rozdzielczości pokroju fullhd czy coś w podobnym rodzaju tylko na niskiej 640x480, ewentualnie 800x600. W opisywanej akcji zeskakujesz z gali na skrzynki przy windzie i strzelasz się z CT'kiem, problem polega na tym, że w odpowiednim momencie olewasz tego CT i strzelasz do drugiego który w danym momencie peekuje na Ciebie z respa CT (nie możesz go słyszeć, zmieniłeś pozycje celownika zanim on wystrzelił serie z famasa. słyszeć jego kroków także nie słyszałeś, a widzieć u boku ekranu na rozdzielczości na której grasz też go nie widziałeś, bo jest to po prostu zbyt niska rozdziałka i go nie było widać, +b
13:13 Nigdy wcześniej peekujac na gale nie sprawdzałeś ciemni przy respie TT na daleko (no bo modelu wtedy nie było żadnego), a teraz magicznie od razu crosshair placement poleciał na ciemnie, +/-
22:00 Fajny silent, gdzie celownik i pestka leci a gdzie typ dostaje łeb, +b
22:19 Jak wyżej, +b

 

CLICK!

 

09:00 Tu jest początek akcji, ale sedno jest 09:09 - zorientowałeś się, ze gracz już tam jest w trupie i nagle cofka i dopiero wtedy słyszysz tupniecie wiec wylatujesz wcelowany, +b
14:02 Zawsze leci na pewniaka na longa, tutaj ma dobrego respa a mimo wszystko nie pcha longa tylko na kucaku czeka na kolesia, +/-

 

Dwie czasówki dodane do drugiego dema pochodzą od @ WheaRe. , a ja je tylko umieściłem i oceniłem odpowiednio. Jest to tylko formalność, gdyż pierwsze demo jest w zupełności wystarczające.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Smutek 1
  • Serduszko fragowe (+) 5
  • Administrator Główny
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoje odwołanie zostało odrzucone

Powód: Nadana kara za używanie oszustw jest słuszna

- --
 

[!] Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, prosimy o zgłoszenie do Opiekuna Sędziów, który ponownie rozpatrzy Twoje odwołanie!

  • Serduszko fragowe (+) 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności