Skocz do zawartości

[ODDZIELONY] Screeny / Povy - menzino.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymagamy oryginalnie wykonanych 5 screenów w formacie .tga natomiast twoje z paczki są w formacie .png

Majtol, (edytowane)

Od tego jest @ Sędzia Ocen CS 1.6lub @ Główny Sędzia Ocen

"Każde odwołanie jest rozpatrywane z dokładną starannością.

Dlatego zabrania się komentowania odwołań w jakikolwiek sposób przez osoby niezwiązane z tematem!"

Edytowane przez Majtol
Opublikowano
4 minuty temu, menzino napisał(a):

Przemieniłem w png bo nie mogłem odpalić w .tga
https://megawrzuta.pl/2pa7llrh


Wrzuć do pierwszego posta tego tematu ten link, tak aby osoba sprawdzająca nie musiała szukać tego linku po cały temacie. Dla mnie czyste.

  • Zmieszanie 1
  • Ekstra 1
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności