GorzO Opublikowano 11 Lipca 2013 Fragowicz Opublikowano 11 Lipca 2013 no na poczatek chce nabic te posty, zdobyc admina. forum nie oleje ;). się przekonacie.
demon^ Opublikowano 11 Lipca 2013 Fragowicz Opublikowano 11 Lipca 2013 Eloo :) Uważam, że jest potrzebny na serwerze ponieważ jest bardzo często (prawie cały czas :) a cheaterów jest pełno na tym serwie :) Wiem, że nie mam nic do gadania ale moim skromnym zdanie jest potrzebny :)
Rekomendowane odpowiedzi