Skocz do zawartości
  • Postów

    11
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

GorzO

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Lublin

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    dd2

Osiągnięcia GorzO

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. GorzO

    [KOSZ] problem z cziterami.

    witam, za rowno wczoraj jak i dzis, gralem na dust 2 only, wczoraj zastalem dwoch graczy na aimie ktorzy kompletnie rozbili serwer, było duzo ludzi a pozniej wiadomo wyszli, dzisiaj gralem byl jeden na aimie a drugi sh. Nie da się tak grać.. Jakas propozycja jak temu zapobiec ? Admini zbyt często nie grają, nie banuja, nie widzą co się dzieje..
  2. no na poczatek chce nabic te posty, zdobyc admina. forum nie oleje ;). się przekonacie.
  3. Co mysliscie o tym, aby wgrac spadochoron ? I dodac troche muzyki dubstep i innych ;) bo aktualnie to co jest, nie powiem troche stare.
  4. GorzO

    tevez w juventusie ;o

    czy tylko mnie to dziwi ? ;d
  5. GorzO

    sprzedam steam 2k13

    sprzedam steam 2k13. cena jaka mnie interesuje 10/15 zł
  6. GorzO

    dubstep

    a moze na serwer wrzucic troche muzyki dubstep ? :)
  7. GorzO

    proszę sie wypowiadac

    co myslicie, aby namowic h@ o zrobienie serwera only rats 1337 ? jest tylko jeden taki serwer na ktorym gra masa osob :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności