-
witam, za rowno wczoraj jak i dzis, gralem na dust 2 only, wczoraj zastalem dwoch graczy na aimie ktorzy kompletnie rozbili serwer, było duzo ludzi a pozniej wiadomo wyszli, dzisiaj gralem byl jeden na aimie a drugi sh. Nie da się tak grać.. Jakas propozycja jak temu zapobiec ? Admini zbyt często nie grają, nie banuja, nie widzą co się dzieje..
-
no na poczatek chce nabic te posty, zdobyc admina. forum nie oleje ;). się przekonacie.
-
Co mysliscie o tym, aby wgrac spadochoron ? I dodac troche muzyki dubstep i innych ;) bo aktualnie to co jest, nie powiem troche stare.
-
sprzedam steam 2k13. cena jaka mnie interesuje 10/15 zł
-
a moze na serwer wrzucic troche muzyki dubstep ? :)
-
co myslicie, aby namowic h@ o zrobienie serwera only rats 1337 ? jest tylko jeden taki serwer na ktorym gra masa osob :)
-
Postów
11 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
GorzO
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
