Skocz do zawartości

[ODDZIELONY] Skarga na gracza - VW Multivan T3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

@ [CS 1.6] Opiekun serwerów weźcie pod uwagę bogatą kartotekę gracza bo bany na nim cały czas nie robią wrażenia

  • Serduszko fragowe (+) 1
Opublikowano

o to chodzi właśnie jakiś synek zacofany :D ty go bonowałeś i @ macko1110

Majtol,

Zgłosiłeś już gracza, ten post nic nie wnosi dodatkowego do tematu.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności