Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od Siebie mogę powiedzieć że warto iść do sklepu i przymierzyć jak leży w ręku. 

Mi wiele myszek nie pasuje i źle mi się gra, więc taka mała rada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto się zgodzi w sklepach w wioskach by rozwalać oryginalne opakowanie @ Lunatyk^^  by przetestować :)

i tak ta myszka bd we wtorek to zobaczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zBaKaNy RafaBiceps napisał:

Mało kto się zgodzi w sklepach w wioskach by rozwalać oryginalne opakowanie @ Lunatyk^^  by przetestować :)

i tak ta myszka bd we wtorek to zobaczy :D

W dużych sklepach chyba są zawsze na ekspozycji rozpakowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mr Hasiek
      Nie moge dolaczyc do serwerow wyskakuje mi blad: Brak licencji

    • Przez Szymajda
      Witam Nazywam się Krystian 
      Gram już dłuższy czas na FRAGUJEMY Zombie Mod i ostatnio dostałem bana do 02.04.2023 na nick [Kolorowy Mis !!!!!]
      za obrazę admina.
      Wczoraj próbowałem kupić vipa na serwerze przez smsa ale nie mogłem.
      Godzinę później próbowałem się zalogować na serwer i wyskoczył mi komunikat żebym skontaktował się z FRAGUJEMY.COM i to wyjaśnił.
      Dlatego stąd też moja wiadomość.
      Bardzo bym chciał dalej grać na serwerze 
      Zombie mod. Cały czas też was wspieram poprzez zakup vipa.
      Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłego dnia.
      Pozdrawiam 
       
    • Przez ✡kek✡
      W obliczu obecnej inflacji oraz wzrostu cen spowodowanego przez rozdawnictwo pieniędzy w naszym kraju, covid czy też wojnę na ukrainie, dobrze byłoby przyoszczędzić na czym sie da. Na szczęście jest na to sposób. Na Steamie (na którym głównie się tutaj skupię), innych platformach oraz stronach istnieje coś takiego jak regional prices. Oznacza to między innymi to, że cena danego produktu lub usługi dostosowuje się do naszego miejsca zamieszkania.
       
       
       


       
      Trzy najpopularniejsze waluty które mamy do wyboru to lira turecka, argentyńskie peso oraz rubel rosyjski. W sumie niczym się one nie różnią, końcowo i tak osiągniemy ten sam rezultat, jednak ja osobiście wybrałbym lirę turecką. Kiedy już zdecydowaliśmy się na daną walutę to mamy dwie opcje:
       
      Zmieniamy region samemu Płacimy komuś za usługe region swap'a  
      Tutaj wybór nie zależy tyle od Was, co od tego czy posiadacie turecką kartę płatniczą (można zrobić to również bez niej, lecz moim zdaniem jest to bardziej ryzykowne). Popularne również jest aktywowanie gift card'ów z danego kraju które możemy kupić online. Nie polecałbym jednak sięgać po to rozwiązanie jakowoż takie karty często potrafią być dużo droższe ze względu na to, iż dużo ludzi używa tej metody i popyt przerasta podaż oraz sam Steam nakłada community ban'y na konta które używają tej metody częściej, niż na osoby które zmieniły region poprzez kartę. Osoba która będzie robiła nam swap'a zazwyczaj posiadać będzie kartę którą może zapłacić więc jest to opcja dużo bezpieczniejsza.
       
       
       

      Porozmawiajmy jednak o ryzyku jakie to ze sobą niesie. Jak wcześniej wspomniałem, ze zmianą regionu wiąże się ryzyko tego, że na nasze konto nałożony zostać może community ban i cała funkcjonalnośc która związana jest jakkolwiek z pieniędzmi zostanie zablokowana. Nie ma jednak tego złego, bo tam gdzie problem, tam też rozwiązanie. Na pomoc przychodzi nam "Steam Family Sharing" dzięki któremu możemy udostepnić sobie bibliotekę gier z jednego konta, na drugie. Dzięki temu, że region zmieniony jest wyłącznie na drugim koncie, to wyłącznie ono powinno wyłapać blokadę. W ten sposób nasze głowne konto na którym będziemy grać w gry pozostaje bezpieczne.
       
      Nie radzę jednak popadać w paranoję, znam wiele osób które używaja tego sposobu na swoim głównym koncie i od lat nic się nie stało. Jest to jedynie pewien krok bezpieczeńswa który możemy podjąć.
       
       
       


      Więcej cen sprawdzić możecie tutaj
       
      Jak zauważyć możemy na powyższym obrazku, ceny potrafią być o wiele niższe. Jeżeli już zdecydowaliśmy się na swap'a to ludzi wykonujących usługi tego typu szukać możemy na stronach takich jak PLATI lub Z2U. Po prostu wklepcie w wyszukiwarkę "steam region change"  i wybierzcie kogoś kto ma dużo pozytywnych opinii. Pamiętajcie, aby całą komunikację ze sprzedającym utrzymywać za pośrednictwem strony z której kupiliście swap'a. Zostaniecie poproszeni o login, hasło oraz kod steam guard do konta. Po zalogowaniu się cały proces zajmie kilka minut. Większość osób wyśle Wam cztery ostatnie numery karty która została użyta. Możecie jednak poprosić o podanie ich po (a nawet przed) wykonaniu usługi w razie, gdyby Wasz swapper o tym zapomniał.

      Kiedy region został już zmieniony to nie powinniście:
      Kupowac nic przez 3-7 dni. Zmieniać hasła do konta przez 3-7 dni. Odpinać karty od konta przez 3-7 dni.  
      W jaki sposób jednak powinniśmy dodawać środki do naszego portfela steam? To proste, kupujemy klucze do TF'a 2 np. tutaj lub skiny do CS:GO np. tutaj, a następnie sprzedajemy je na rynku społeczności.

      Dziękuje za przeczytanie i życzę niskich cen  
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności