Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nie mam pojęcia czy moje zdanie coś tutaj znaczy, bo jestem zwykłym noobem i gram od niedawna w dodatku z przerwami, ale jednak moim zdaniem @Alray ma racje i jesteś odjebany. Już wczoraj chciałem zajrzeć w demko, bo bodajże na aztecu lub mapkę wcześniej wlazłeś i cuda na kiju było widać.

Może i nie jest to multi hack, lecz wh aż w oczy kłuje. Twój ogólny movement w ogóle nie pasuje do ilości fragów, które zdobywasz. Ruszasz się jak bot Ethan, a nabijasz fragi jak bot Gaben. Oczywiście są odstępstwa od reguły, ale nie tym razem. Ciekawe są również twoje spojrzenia na ściany przed wychylaniem. I nie, nie chodzi mi o pre-aim peek, bo to coś zupełnie innego. Ty najzwyczajniej w świecie gapisz się na ściany, żeby zobaczyć ilu idzie/czy idą.  Albo to durne udawanie w pierwszych rundach, gdzie skanowałeś lub nieudolnie rzucałeś granat na dolne niebieskie. <facepalm>  Skoro grasz na słuch, to powinieneś wiedzieć, że nikogo tam nie było. 
 

Edytowane przez 138
  • Śmiech 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności