Skocz do zawartości
jorik

[ODDZIELONY] Skarga na gracza Jorik

Rekomendowane odpowiedzi

haha ale tego jak sam wyzywales juz nie wstawiles tylko jak ja ci pocisnalem pokaz jak ty ublizales gosciu , a ze sie podlozylem to chetnie sam obejze demko tylko wstaw je :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie nie zdziwilbym sie jak pierwszy zaczeles wyzywac wiec odpowiedzialem heh

Edytowane przez jorik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się demko to ocenimy sytuację. Do tego czasu, jak nic nie macie do dodania sensownego to nie spamujcie

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez ROGATE <3
      Gracz Gra teraz i co chwilę coś odwala... Prosiłbym o szybsze rozpatrzenie skargi... Oczywiście waleWiadro. Nie będę dodawał demek bo szkoda się w to bawić
    • Przez WOJT4NKZ
      Niezłych prawilniakow i sztywnych chłopaków mamy na serwerze nie ma co XD ludzie to jest gra, to tylko cs, a nie ulica albo stadion. 
    • Przez benioczek
      Witam na każdej mapie blokuję i przeszkadza od godziny 11 do tego momentu nadal gra mapa zm_fg_oblivion_f 
       

      Nick    .     Wstawiam nagrane filmiki z mojego telefonu podczas grania z tą osobą ponieważ coś mam problem z pobraniem mapy . Jak nadal źle zrobiłem to po prostu nie potrafię i nadal takie osoby będą dalej grały i utrudniały miłego dnia 
      Messenger_creation_7c91ecc7-4668-4a52-bde1-a13e4d80cdf8.mp4 Messenger_creation_8ff8640e-f8b0-4a54-a7bd-a59844e73a6c.mp4 Messenger_creation_93544b23-38c8-4640-b4ca-70fea21f5d16.mp4
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności