Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE] Skarga na Gracza [Dyziukson]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skarga na: gracza
Nick podczas gry: Juliusz "Wiki" Wójcik
Nick osoby oskarżonej: Dyziukson (STEAM_1:1:217352005)
Dlaczego składasz skargę: Granie na WH
Data zdarzenia: 12/07/2017 w ok 00:30-1:00
Opis zdarzenia: Gracz "Dyziukson używa WH co dokładnie widać na zamieszczonym poniżej demku. 
Dowód: Zamieszczam Demko z gry nagrane przeze mnie  4 rund + Screen ze statusu gracza.

 

Link do dema- https://www86.zippyshare.com/v/3JCzmXj5/file.html

 

Już pierwszy frag osoby oskarżonej wskazuje na używanie przez nią "wspomagaczy"

-Dyziukson wychyla od razu wcelowany w przeciwnika znajdującego się w okolicach krzesła

 

-Podczas ostatniej rundy na demku (1:20) Dyziukson dość swobodnie biegnie na nożu przez mida podczas gdy wciąż przy życiu znajduje się 5 terro.

 

dyzikuson.jpg

 

Edit: jeszcze link do demka z fragujemy gdyby tamto nie starczyło http://553876.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1531348140-1531349100.zip

Opublikowano

Edit: Jest odpalony, akcja z flashem na aparty B też mówi sama za siebie.

Opublikowano

Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie.

 

 

Dziękujemy za zgłoszenie

Zespół Fragujemy.com!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności