dembo2 Opublikowano 22 Czerwca 2017 Fragowicz Opublikowano 22 Czerwca 2017 WITAM MAM PROPOZYCJE ZWIĄŻANĄ Z SERWEREM FFA MOŻE ZWIĘKSZYCIE ILOŚĆ DOSTĘPNYCH AWO DLA OSÓB BEZ VIP TA 2 ?
Legendarny Fragowicz ELSO Opublikowano 22 Czerwca 2017 Legendarny Fragowicz Opublikowano 22 Czerwca 2017 Temat był już poruszany wcześniej 1 AWP na team zostaje. Wejdzie dwóch VIPów i już się robi 3 AWPy w teamie a wtedy zaczyna się już ciężej grać bo gdzie nie pójdziesz to AWP stoi. P.S. Może by tak Caps Lock OFF ?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.