Skocz do zawartości
Piotrus

Może zmiana Moda?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam (Oh, ale Wy macie ze mną utrapienie, co chwile jakieś pomysły daję :D ).

Gdy patrzę, że od prawie 2 tyg Gametracker serwera stoi w 1 miejscu (nawet botom nie chce się wejść do drużyny i nabić fragów :D), to się łezka mi w oku kręci :D.

Proponuję aby zmienić mod. Mod mogliby wybrać gracze. Zrobić ankietę z modami np:

Cod Mod + DM, sam Cod Mod, Diablo Mod i wiele więcej.

Pozdrawiam, zalewający pomysłami Sniadanie z Al-Kaida :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - jest to początek serwera, więc liczba osób szczególnie nie powinna dziwić. Jednak odnosząc się do Twojego pomysłu: jestem Za dodaniem modu do tego serwera. Jednak trzeba tutaj przypomnieć, iż kiedyś był COD MOD i nie wypalił. Ale jeśli miałby być diablo, to jestem temu przeciwny. Prędzej popieram dodanie CoD MoD + DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden COD MOD nie pojawi się na Fragujemy.com :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - jest to początek serwera, więc liczba osób szczególnie nie powinna dziwić. Jednak odnosząc się do Twojego pomysłu: jestem Za dodaniem modu do tego serwera. Jednak trzeba tutaj przypomnieć, iż kiedyś był COD MOD i nie wypalił. Ale jeśli miałby być diablo, to jestem temu przeciwny. Prędzej popieram dodanie CoD MoD + DM.

Rozumiem, początek serwera może być różny, ale to już 2 tyg, a w tym czasie już 10x lepiej radzi sobie Only De_dust2, na którym w porywach gra już po 8 osób, a na FFA według GameTrackera raz były 3 osoby!

Żaden COD MOD nie pojawi się na Fragujemy.com :)

Co do moda, to ja powiedziałem, żeby zrobić ankietę z wieloma modami, to był tylko przykład. Można dodać BF2, zrobić Surfa albo nawet i Crysis 2 Moda (Na AMXX już go chyba widziałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Crysis mod... to mogło by być ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na surfie z miłą chęcią bym grał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus, FFA to 1 z najpopularniejszych MOD'ów , lecz jak chcecie mieć ludzi na serwerze to trza się wziąć i zachęcać do gry, według mnie na FFA jeszcze troche trzeba zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecz jak chcecie mieć ludzi na serwerze to trza się wziąć i zachęcać do gry, według mnie na FFA jeszcze troche trzeba zmienić.

Popieram wypowiedz Freaky , żeby to ruszyło trzebało by sie wziąść za reklamowanie go i zachecanie ludzi do gry a jednakowo samemu też na nim grac . Do poprawy nie wiem co jest bo poprostu na nim jeszcze nie grałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z "Frikim", wystarczyłoby zareklamować troszkę serwer, i żeby więcej było stałych graczy etc. No nie wiem, FFA jest zajebisty, tylko po prostu graczy, nic więcej, a jak większość gra na 4fun/zm to nie dziwcie się ze na FFA nikogo nie ma... No to tyle chyba. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy nawet nie ruszycie d... żeby zareklamować serwer.... Ile razy miała być reklama.

Proponuję ogłosić jakiś konkurs dotyczący reklamowania serwerów, tak jak było na dawnej sieci CS-DF, że za 30-50 reklam dziennie osoba ma ViP na każdym serwerze. Ale oczywiście można co innego wymyśleć odnośnie nagród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden COD MOD nie pojawi się na Fragujemy.com :)

O takk ;D !!

Jezus, FFA to 1 z najpopularniejszych MOD'ów , lecz jak chcecie mieć ludzi na serwerze to trza się wziąć i zachęcać do gry, według mnie na FFA jeszcze troche trzeba zmienić.

Czy FFA to mod ? - Powiedziałbym pusty serwer bez zbednych dodatkow ,]]

Popieram wypowiedz Freaky , żeby to ruszyło trzebało by sie wziąść za reklamowanie go i zachecanie ludzi do gry a jednakowo samemu też na nim grac . Do poprawy nie wiem co jest bo poprostu na nim jeszcze nie grałem :)

Rowniez popieram takie wypowiedzi ! ,] Nie ma nic lepszego jak rozkrecony serwerek FFA , kazdemu nowemu graczowi wejscie na serwer zajmuje 5-20 sec...

Wchodzisz graz , wychodzisz ,] Kocham FFA i nie wyobrazam sobie tej sieci bez takiego serwera ,]

Czekam az znajdzie sie na wiaderku i sam bede rowniez reklamowac ten serwer !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może JB mod? Dużo ludzi na tym gra i jest świetna zabawa, sam kiedyś byłem opiekunem takiego serwera i świetnie się kręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpada:

JB, PAINTBALL, COD MOD i wszelkie "trollowane" serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintbal & COD MOD nie jest "Trollowanym" typem serwera, rozumiem grałeś na pewno na sop**** PB, tam jest dzieci od cholery.

Ale nie myśl że tak jest wszędzie, teraz dzieci są na każdym serwerze! nie da się od tego uciec!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintbal & COD MOD nie jest "Trollowanym" typem serwera, rozumiem grałeś na pewno na sop**** PB, tam jest dzieci od cholery.

Ale nie myśl że tak jest wszędzie, teraz dzieci są na każdym serwerze! nie da się od tego uciec!

Ty mnie nie upominaj, bo ja na żadnej soplicy PB nie grałem ani innych serwerach COD mod czy paintball (ani tym bardziej na konkurencyjnych serwerach, jedynie swoje lub popularne jak kreedz berix-a). COD i paintball to duże skupisko dzieci, oczywiście że tego nie da się uniknąć, ale podkreślam słowo duże. Wiem z własnego doświadczenia, a moje opinie są w 99.9% prawdziwe i potwierdzone. Nigdy nie napisałem lub nie twierdziłem przed, bo tak mi się podoba.

Paintball i Cod mod to trollowe serwery, tak jak JB - które, nie warto już prowadzić dla własnego dobra i zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani innych serwerach COD mod czy paintba . COD i paintball to duże skupisko dzieci, oczywiście że tego nie da się uniknąć, ale podkreślam słowo duże.

Hahaha ,] Stary a nie pamietasz jak LqT zrobil w EC Paintbala ? ;D Grales w tedy ;D Tak samo na Diablo Modzie ;))

Najlepsze ze "to duze skupisko dzieci " a pomysł dał nasz dawny LqT , obecny Bistro.

Rozjabałes mnie ;) Czyli Bistro to dzieciak hahah ;)

Tak całkiem serio tez jestem za aby NIE BYLO COD / DIABLO itp gdzie gra sie dla nabijania Lvl , i wszystko kreci sie w koło kasy i dzieci ktore siedza po 24/7 zeby miec wyzszy level , jak my mielismy diablo to sklepy dopiero wchodziły wiec nie bylo az tak jak teraz ;/

NIE CHCEMY CODA ! ;D

CHCEMY ROZKRECAC FFA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie porównujmy sytuacji między 2008-2010 do obecnej. Hola hola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może dla odmiany HnS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hns to dobry pomysł jest coraz mniej dobrych serwerów tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hns to dobry pomysł jest coraz mniej dobrych serwerów tego typu.

Jeżeli robić taki już mod to only steam.

Nastepna rzecza jest że strasznie cięzko dobry hns rozkrecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej FFA ,]

Ja bym nie zmieniał rozgrywki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko rozkręcić HnS to racja ale grałem w 2 wersje Easyblock i chowany według mnie Easyblock by szybciej się rozkręcił bo chowanego już pewnie mało osób pamięta(chodzisz z latarką, szukasz TT i muszą zgadnąć następny kolor latarki :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by było zrobić po prostu Team Play ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności