me_Z Opublikowano 6 Lutego 2017 Fragowicz Opublikowano 6 Lutego 2017 9 minut temu, KeK'u napisał: Mam taką samą opinię jak @Nesty Moim zdaniem ta prośba to jeden wielki troll. Zastanawia mnie tylko dlaczego @me_Z udziela się więcej niż gracz który chce dostać Unban'a. A'propos tego że każdy powinien dostać drugą szansę ,gracz dobrze wiedział co mu grozi podczas wypisywania tego typu rzeczy i bardzo dobrze zdawał sobie sprawę z konsekwencji z tego płynących. Poprostu udzielam sie do temtu . Jest to gdzies zabronione ??
Rekomendowane odpowiedzi