Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 minut temu, KeK'u napisał:

Mam taką samą opinię jak @Nesty Moim zdaniem ta prośba to jeden wielki troll. Zastanawia mnie tylko dlaczego @me_Z udziela się więcej niż gracz który chce dostać Unban'a. A'propos tego że każdy powinien dostać drugą szansę ,gracz dobrze wiedział co mu grozi podczas wypisywania tego typu rzeczy i bardzo dobrze zdawał sobie sprawę z konsekwencji z tego płynących.

 Poprostu udzielam sie do temtu .  Jest to gdzies zabronione ?? 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności