Skocz do zawartości

[oddzielony] Skarga na DC.Cro


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Co ma youtube do fragujemy ??? i serwera ?? 

 

@edit 

 

Te ss co zrobiles to sa smieszne polowa dzieci pisze tak na serwie do kazdego a ty  lecisz odrazu na forum i skargi robisz xd i dostanie muta na 10 dni albo mnie albo wieciej i co ci z tego ???  

 

@edit 

 

Ja tu zadnych wyzwisk nie widze .

Edytowane przez me_Z
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności