Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, borykam się z problemem dotyczącym wifi. Mianowicie, gdy podłącze wifi do telefonu to sieć "urywa/zawiesza się - sam nie wiem jak to nazwać), internet wyłącza się także w komputerze (mimo tego, że jest podłączony poprzez kabel), generalnie cały internet się zawiesza i dopiero, gdy zresetuje ruter i wyłączę wifi w telefonie to działa wszystko poprawnie. Wcześniej nie miałem takiego problemu. Próbowałem już resetować ruter do ustawień fabrycznych, ale to nie poskutkowało.

Edytowane przez nurhaax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki model? I jaki dostawca neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicolor TC7200. Dostawca to UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia router skoro na 2 urządzeniach się podobnie dzieje. Ewentualnie zadzwonić na biuro obsługi i powiedz co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, proszę o zamknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale prosimy o informacje co zrobiłeś w takiej sytuacji, aby ktoś mógł z tym problemem sobie poradzić. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do UPC i poprosiłem o restart usług, następnie jeszcze raz zresetowałem ruter do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności