kaka Opublikowano 2 Maja 2012 Fragowicz Opublikowano 2 Maja 2012 czit lata na serwie potrzebny admin nick : h@lmak@s@
Fatal aIm Opublikowano 2 Maja 2012 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 2 Maja 2012 http://fragujemy.com/CS-1-6-Wzor-zgloszenia-cheatera Najpierw To.
toec Opublikowano 2 Maja 2012 Fragowicz Opublikowano 2 Maja 2012 http://fragujemy.com/CS-1-6-Wzor-zgloszenia-cheatera Najpierw To. ty wolisz najpierw regulami czy graczy na serwerze wejdz na serwer i ogarnij czitów a nie głupio piszesz jak byś miał 4 max 5 lat !!!
Rekomendowane odpowiedzi